Ви тут
Головна > Світ > 10 найкасовіших фільмів 2014 року

10 найкасовіших фільмів 2014 року

На першому місці серед найкасовіших фільмів 2014 року − фільм режисера Майкла Бея «Трансформери: Епоха винищення». Кінострічка зібрала 1, 08 млрд доларів у світі з бюджетом  210 млн доларів. Захоплююча історія про те, як після майже повного знищення Землі через автоботів та десептиконів людство залишилося збирати планету «по шматочкам». У цей же час група заможних бізнесменів та учених намагаються врахувати помилки, що були в минулому, та розвинути сучасні технології до такого рівня, щоб можна було вийти за межі контрольованого раніше, а давні міцні трансформ ери беруть Землю під приціл.

№ 2 серед найкасовіших  − фільм «Вартові Галактики». Зібрав 772 млн доларів у світі. Сюжет захоплюючий і 2 години перед екраном пролетять просто непомітно: до відважного подорожуючого Пітера Квілла потрапляє давній артефакт, власником якого є жорстокий та могутній злодій Ронан. Він будує плани по захопленню Всесвіту. І Пітер опиняється в центрі міжгалактичного полювання, у якому жертва − він сам. Єдиний спосіб врятувати себе – об’єднатися з нелюдимою четвіркою: войовничим єнотом по кличці Ракета, Грутом, Гаморою та Драксом.

№ 3 – «Малефісента». Фільм зібрав 757 млн. Історія про маленьку Малефисентачарівницю, що спокійно жила серед казкового лісу, поки життя не звело її з людиною. Малефісента була змушена для захисту своїх казкових жителів викликати темні сили. У запалі боротьби вона наклала закляття на новонароджену доньку короля Аврору. Проте, спостерігаючи за тим як росла дівчинка, вона змінює свою думку. Цікавий, динамічний сюжет і в додаток Анджеліна  Джолі в головній ролі не дають змоги відвести очі від екрану протягом 1,5 години.

№ 4 – «Люди ікс: Дні минулого майбутнього». Збори у світі 746 млн. Сюжет: в недалекому майбутньому мутанти близькі до знищення роботами-мисливцями. Єдина можливість вижити – попередити ті події, що призвели до виникнення роботів. Тому Кіті Прайд за допомогою своїх здібностей переміщує свідомість Росомахи в його минуле в 1973 рік.

№ 5 – «Перший месник: Інша війна». Збори – 713 млн. Капітан Америка намагається спокійно жити у Вашингтоні, проте йому це не вдається. Знову катастрофа світового масштабу. Капітан об’єднується із Чорною вдовою та новим соратником Соколом. Проте ніхто із них навіть не здогадується про можливості їхнього ворога.

№6 – «Нова Людина-Павук: Висока напруга». Збори – 709 млн. Нові пригоди та небезпеки Пітера Паркера з новим ворогом Електро.

№ 7 – «Планета мавп: Революція». Збори −  708 млн. Кількість генетично модифікованих мавп на чолі з Цезарем швидко збільшується. Між людьми, які вижили після епідемії, та мавпами настає мир, проте ненадовго. Хто ж переможе у цій запеклій боротьбі?

№ 8 – «Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1». Збори – 641 млн. 75-ті голодні ігри змінили все. Кітніс порушила правила та правління Капітолію похитнулося. У людей з’явилася нова надія – Переспівниця.interstellar1

№ 9 – «Інтерстеллар». Збори – 636 лмн. Засуха призводить до кризи. Група вчених відправляється в червоточину, щоб переселити людство на іншу планету.

№ 10 – «Як приручити дракона 2». Збори – 618 млн. Нові небезпечні пригоди Ікінга та Беззубика.

Top