Ви тут
Головна > Світ > 10 найкращих сайтів для вивчення англійської

10 найкращих сайтів для вивчення англійської

higher-gradeУ наш час знання англійської мови відкриває велику кількість можливостей : і навчання, і робота за кордоном. Також англійську мову вивчають у школах та в інститутах незалежно від спеціальностей. Звичайно, щоб підтягнути знання з англійської, потрібно регулярно нею займатися. Ось список 10 сайтів, які допоможуть це зробити з легкістю та цікаво.

№ 1. Livemocha

На цьому сайті можна виконувати завдання, які будуть перевіряти носії англійської мови. Тут можна знайти нову інформацію з граматики, лексики та ще й поспілкуватися із англійцями та іншими носіями мови. До того ж це сайт не тільки для вивчення англійської, а й інших мов.

№ 2. Busuu

Це проект ЮНЕСКО, за допомогою якого можна вивчити англійську (та багато інших мов) шляхом виконування різноманітних завдань та спілкування з іноземцями. До того ж ви можете скачати мобільний додаток, що дасть змогу удосконалювати англійську в будь-якому зручному для вас місці.

№ 3. LinguaLeo

Окрім цікавих завдань, тут можна дивитися улюблені серіали, фільми, читати книги англійською, створювати власні словники. Також можна пройти тест на рівень знань англійської та починати навчання відповідно до уже набутих знань. Звичайно, ви можете скачати мобільний додаток.

№ 4. Gramma-teacher

Цей сайт допоможе більш досконало вивчити граматику англійської мови. Тут ви зможете знайти цікаві завдання, багато «топіків» із поясненнями до тих чи інших граматичних нюансів англійської.englishgroup465

№ 5. W2mem

Цей сайт допоможе з вивченням нових слів. Тут ви можете створювати власні словники, таким чином поповнюючи свій словниковий запас. На цьому сайті можна знайти ключові фрази по темам.

№ 6. Omegle

Це – англомовний чат-рулетка, коли співрозмовника вибирають випадково. Тут можна удосконалити свої знання з англійської, поспілкуватися з носіями мови, а також знайти нових та цікавих друзів.

№ 7. Lang-8

На цьому сайті ви зможете писати тексти англійською, а носії мови будуть виправляти ваші помилки та пояснювати вам. Це важливий сайт для тих, хто хоче навчитися писати та говорити іноземною мовою правильно.

№ 8. About Education

Напевно, один із найсерйозніших ресурсів для вивчення англійської, на якому міститься велика кількість матеріалів, планів уроків, завдань та багато іншої інформації, за допомогою яких можна підготуватися навіть до TOEFL чи IELTS, а це доволі непогано.

№ 9. Preply

Сайт, на якому ви можете знайти собі репетитора з англійської, а також практикуватися, спілкуватися з іноземцями та читати корисні та цікаві статті в блозі.

№ 10. Learn English Today

На цьому сайті можна знайти не тільки різноманітні завдання, а й кросворди, вікторини та ігри для вдосконалення англійської. Майже всі матеріали можна роздрукувати, а це набагато зручніше.

Top