Ви тут
Головна > Світ > 10 оригінальних ідей подарунків друзям на Новий рік

10 оригінальних ідей подарунків друзям на Новий рік

oryginalni-podarynkuКоли ми вже вирішили, як і де будете святкувати цей чудовий день, що готуватимете і т. д., потрібно вирішити, що ж будете дарувати своїм дорогим друзям. Адже від цієї приємної частини Нового року нікуди діватись. Що ж, розглянемо 10 оригінальних ідей небанальних новорічних подарунків!

Ідея №1

2015 рік – рік Синьої Дерев’яної Кози. Думаєте, я запропоную подарувати маленьку іграшку у вигляді кози? Ні, сьогодні тільки оригінальні ідеї. У кози головне що? Правильно, роги. Подаруйте своєму подрузі або другу дерев’яні (або які вже нафантазуєте) ріжки. Як символ цього року наступні 365 днів вони будуть оберігати оселю та власника, приносити щастя та радість. Але здається, що для одружених друзів такий подарунок не зовсім підійде: )

Ідея №2

Не подобається ідея з ріжками? Ну, тоді ось інша. Можна приготувати торт у вигляді кози (страшніше – у вигляді лише її голови ) або спекти печиво. Головне, щоб було смачно та красиво. Та й ваш друг або подруга обов’язково оцінять ваші старання.

Ідея №3

Подарунок своїми руками. Це може бути що завгодно пов’язане з Новим роком або щось особливе (часто у найкращих друзів є свої секретні фішки). Можливо, оточуючі і не зрозуміють вашого подарунку, але другу буде точно приємно!

Ідея №4

Погодьтеся, ніхто ніколи не очікував на Новий рік отримати поїздку до соляної печери, майстер-клас зі стрільби з лука, урок верхової їзди, подорож на повітряній кулі. Тож така подія стане оригінальним подарунком на Новий рік.novyj-rik

Ідея №5
Подаруйте козу: ) Так ви точно виділитеся на фоні банальних подарунків.

Ідея № 6

Завітайте до магазину всіляких жартівливих іграшок, сувенірів та виробів. Можливо, там ви знайдете саме той подарунок, оригінальність якого захмарить всі інші.

Ідея №7

Цей оригінальний подарунок підійде для тих, кому не має куди витратити гроші. Звичайно, таке можна очікувати на день народження, але аж ніяк на Новий рік. І це, до речі, зовсім скоро стане популярним всюди, хоча не зрозуміло чому. Подаруйте ділянку на Місяці чи зірку, названу на честь вашого друга чи подруги.

Ідея № 8

Подаруйте себе. Можете обмотатися гірляндою чи золотком та прив’язати бантик на голову: )Але не всі таке розуміють. Хоча близький друг ще довго буде згадувати це святкування та дякувати за чудовий подарунок.

Ідея № 9

У кожної людини є мрія. У вашого друга також. І, мабуть, ви вже не один рік слухаєте про те, як би було чудово, якби вона здійснилася. Так-от на Новий рік мрії здійснюються. І ви можете самі стати Дідом Морозом, спробувавши втілити цю мрію в життя, хоча б на трішечки. І друг вам цього ніколи не забуде!

Ідея № 10

Ви можете вигадати що завгодно. Головне, щоб ваш подарунок був від душі та з серцем.

Веселих свят!

Top