Ви тут
Головна > Світ > 10 основних правил етикету для чоловіків

10 основних правил етикету для чоловіків

etyketЧоловіки як сильна стать планети ніколи ще нас не розчаровували. Вони можуть все: від приведення до робочого стану автівки тридцятирічної давності до розгрому нової іномарки : ) Але чи знають вони про те, що потрібно бути не тільки сильними, мужніми та відважними, а й хоча б інколи дотримуватися правил етикету. Ось 10 основних правил етикету, яких повинен дотримуватися кожен чоловік.

Правило №1. Якщо ваша дівчина/ дружина/ мама/ просто незнайома дівчина «тягне» за собою  пакет або якийсь важкий предмет, то не потрібно за цим спостерігати. Допоможіть їй. Звичайно, можна не хвилюватися, коли це дамська сумочка/пальто  і представниця слабкої статі може нести це сама за станом здоров’я.

Правило №2. Ознака хорошого тону – звичка відкривати двері у приміщення жінці або на виході з нього. Але тільки не тоді, коли ви заходите у темне приміщення, не знаючи, що на вас очікує : )

Правило №3. Не паліть у присутності жінки без її дозволу.

Правило №4. Піднімаючись сходами, йдіть на сходинку нижче, цим самим страхуючи супутницю. Спускаючись вниз, йдіть на сходинку-дві попереду неї.

Правило №5. Згідно з правилами етикету, у ліфт чоловік заходить першим. На виході ж пропускає жінку вперед.

Правило №6. Допомагайте жінці, заходячи в приміщення, знімати верхній одяг. Коли ж вона збирається на вулицю, допоможіть одягти пальто.

Правило №7. Відомо, що вихована дівчина/ жінка завжди запізнюється на зустріч на хвилин 15. А що ж чоловік? Правила етикету диктують, що він повинен приходити на декілька хвилин раніше і ні в якому разі не запізнюватися. Якщо ж виникла якась затримка, обов’язково попередьте даму.

Правило №8. Чоловікам не можна сидіти, коли жінка стоїть.  Коли представниця слабкої статі заходить в приміщення, то чоловік повинен встати. А ще краще, коли він поступиться місцем. Це ж правило стосується і громадського транспорту.

Правило №9. Якщо жінка спіткнулася, підтримайте її за лікоть. Але чи йти з вами під руку повинна вирішувати вона сама.

Правило №10. Ще одне важливе правило етикету для чоловіків: виходячи з авто, чоловік його обходить і відкриває двері з боку пасажира, якщо це жінка. В таксі ж першою в салон сідає дама, а чоловік поруч після неї.

Top