Ви тут
Головна > Техно > 10 причин не купувати смартфон

10 причин не купувати смартфон

Hände mit Handys im RestaurantУ наш час смартфон не рідкість, а звичайний засіб комунікації. Окрім цього, він може виконувати безліч функцій, що начебто роблять наше життя легшим. Велика кількість додатків, ігри, електронна пошта, соціальні мережі. Тепер лише декілька дотиків – і ми маємо доступ до цього всього. У багатьох функціях смартфон може замінити комп’ютер. Проте все ж є декілька причин, чому краще обрати звичайний телефон.

Смартфон забирає багато часу, адже знову ж таки додатки, а також вільний доступ до Інтернету (оператори зараз все більше створюють вигідні тарифи). Соціальні мережі, ігри, можливо, дорослих це не так уже й захоплює, але підлітки, яким купують ці чуда техніки люблячі батьки, витрачають багато часу на це. Тому мені здається, що покупка смартфона буде не такою ж корисною саме для підлітків, а не для дорослих людей, які мають роботу, сім’ю і на такі дурниці зовсім не мають часу. Але знову ж таки, не завжди все так.

Другою причиною не купувати смартфон є те, що він дуже спрощує життя, хоча багато хто цінує його саме за це. Просто ми, замість того, щоб запам’ятати якусь дату, записати блокнот  подію, свої плани чи щось подібне, робимо це у своєму смартфоні. Дійсно, він може зберігати велику кількість інформації, яку не хочемо запам’ятати. А чому б не потренувати свою пам’ять, запам’ятавши кілька дат чи вивчивши напам’ять номер мами /подруги/коханого? Це не так уже й важко.

Наступна причина – велика кількість витраченого даремно часу, що займають у нас посиденьки в Інтернеті, соціальних мережах. А ще уже не новий, але такий цікавий додаток, де потрібно вирощувати свою ферму чи доглядати за звіринцем. До речі, знаю декілька дорослих, що «підсіли» на цю гру. Це ж пуста втрата часу. Можливо, ви могли б його потратити з більшою користю: зробити якусь корисну для себе справу, допомогти іншим.smartfon

Смартфон – засіб комунікації. Зателефонувавши, ви можете не тільки говорити зі співрозмовником, а й бачити його. Це все завдяки спеціальним програмам, типу скап та ін., але ж чи не краще живе спілкування, чи не краще посидіти десь в кафе чи прогулятися місцевим парком?

Через те, що смартфон забирає чималу частину часу, не завжди можна зробити заплановане вчасно, тому потрібно затримуватися на роботі, недосипати, а це погано впливає на здоров’я. Також потрібно піклуватися про свій зір.

Коли ви не маєте смартфона, ви з легкістю можете розвивати в собі винахідливість та оригінальність. Наприклад, у записування важливих дат та їх запам’ятовуванні.

Також менше часу на розваги – більше часу для роботи, що підвищує працездатність, адже зосереджені люди завжди все роблять вчасно та якісно.

Не секрет, що смартфон розряджається набагато швидше за звичайний телефон. Коли ви чекаєте важливого дзвінка чи вам потрібно довгий час перебувати в місці, де немає електрики, то все ж хвилювання за те, чи вистачить «зарядки» на весь час, буде відволікати від чогось більш важливого.

Смартфони, звичайно, є корисним винаходом і применшувати їхню важливість не буду. Проте чи не краще бути в оточенні людей, а не техніки?

Top