Ви тут
Головна > Світ > 10 причин, щоб пити більше води

10 причин, щоб пити більше води

vodaВода – невід’ємна складова людського організму. Її вміст – близько 72 %. Вона, циркулюючи разом з кров’ю, допомагає доставляти поживні речовини до клітин та органів нашого організму. Людина, звичайно, може прожити без їжі 4 тижні, а то й більше (складно, та, все-таки, реально ). Але без води довгий час організм не витримає – до 10 днів. Тому потрібно слідкувати за тим, щоб організм отримував достатню кількість води.

Ось десять причин, щоб пити більше води.

Перед тим, як почати перелік цих причин, хотілося б нагадати, що найбільшу користь нам приносить звичайна вода, а не мінеральна, різноманітні газовані напої, коктейлі та ін.

Перша причина – покращення самопочуття. Потрібно серйозно поставитися до поради лікаря при захворюванні на грип чи ГРВІ пити більше рідини, адже вода знижує жар, доповнюючи організм втраченою рідиною.

Причина друга – недостатня кількість води може спричинити хронічне зневоднення клітин. Якщо клітини не отримують достатньо рідини, то це призводить до зниження їхньої активності, а тому й до зниження імунітету в цілому.

Третя – підтримання травлення. Поживні речовини засвоюються і переносяться в організмі за допомогою води.

Наступна причина, щоб пити більше води – виведення токсинів та шлаків. За цю клопітку справу відповідають нирки, а їхня робота напряму залежить від того, скільки води ви випили.Water-Splash

Вода відновлює енергію. За день людина втрачає приблизно 10 стаканів рідини. Навіть найменше зневоднення може спричинити погіршення концентрації уваги, дратівливість, головний біль, втому. Вода також потрібна для правильного функціонування мозку.

Стан шкіри також залежить від кількості рідини в організмі. За її нестачі шкіра стає сухою, втрачає еластичність.

У людини, що випиває достатню кількість води, менше ризику захворіти на серцевий напад.

Вода є основним матеріалом для утворення спеціальної рідини, що є речовиною, яка змащує суглоби та м’язи.

Чим менше калорій згоряє та перетворюється на енергію для утворення нових м’язів, тим більше калорій залишиться в організмі у вигляді жиру. Це також спричинює недостатня кількість води.

Вода регулює температуру тіла, адже більшу частину маси тіла людини складає вода, що бере участь в терморегуляції.

Також вам буде цікаво дізнатися цікаві факти про воду та про найдієвіші способи очищення води в домашніх умовах.

Top