Ви тут
Головна > Світ > 10 способів швидко заробити гроші

10 способів швидко заробити гроші

zarobytuМожливо, ви цілком задоволені своєю роботою та маєте вдосталь грошей, однак у вас є трохи вільного часу, і ви не знаєте як його провести з користю. А можливо, ви – студент, і ваш графік не дозволяє знайти роботу на повний робочий день. Для всіх і кожного ЕК підготувала добірку зручних і цікавих варіантів, як 10 способів швидко заробити гроші.

Побутові послуги

У сучасному світі вже не так поширена практика «сусідських послуг» за могорич або за шоколадку. Але, тим не менш, потреба у людях, що можуть допомогти доглянути за дачею, квартирою, вигулювати чужих песиків та збирати з дитсадка дітей – завжди на часі. Такі оголошення часто можна знайти через інтернет, причому це може бути разова робота, або, навпаки, регулярна.

Звісно, якщо це робота з дітьми, чи по догляду за квартирою – від вас чекатимуть рекомендацій. Та і для шукача роботи теж є ризик натрапити на нечесного працедавця. Тож спершу попитайте знайомих: можливо, вони знають, кому потрібна надійна людина, яка може допомогти по господарству. А якщо вашими послугами будуть задоволені – чекайте на нові «замовлення».

Вантажні та ремонтні роботи

Це разовий варіант заробітку для чоловіків. Мова йде не про найм на повноцінну роботу вантажника. Часто виникає потреба у людях, які можуть допомогти з переїздом чи допомогти прибрати будівельне сміття після ремонту (у цьому випадку можуть знадобитись і жінки). Залежно від обсягу роботи, за годину можна заробити від 200 грн.

Продаж непотрібних речей

Після ретельного прибирання і аналізу того, що вам насправді потрібно, а що – ні, ви найімовірніше віднайдете у квартирі/гаражі/на дачі чимало того, що можна продати через сайт б/у товарів. Однак обрані для продажу речі мають бути: а) дійсно вам не потрібними б) у гарному, прийнятному стані. Єдиний недолік продажу власних речей через інтернет, це те, що сайти оголошень мають рейтингову систему. Тобто, якщо ви вже продали щось, і вас оцінили як надійного партнера, то наступного разу ваше оголошення матиме вищі позиції.

Робота в соцмережахrobota

Непоганий варіант підробітку для тих, хто любить інтернет-соцмережі: адміністрування груп, оформлення сторінок, модерація коментарів тощо. Зазвичай послуги оплачуються за місяць, однак ви, як людина комунікабельна (а саме такі потрібні для роботи соцмережах), завжди можете домовитись про аванс вже за тиждень-два після початку роботи.

Веб-серфінг

Ви можете заробити, просто відвідуючи сайти, клікаючи на посилання чи просто переглядаючи відео. Така робота не потребує від вас якихось навичок чи інтелектуальних зусиль, і знайти оголошення на такий вид послуг доволі просто. Єдиний недолік такого заробітку – невеликий гонорар. За одну «активність» (перегляд відео/перехід за посиланням тощо) вам пропонуватимуть від 0,01 цента до 0,3 цента максимум.

Робота промоутером

Роздавання листівок та запрошення перехожих до магазинів з акціями – непоганий варіант заробітку для тих, хто хоче отримувати гонорар вже у той самий день. Коштує така активність небагато, від 16 грн за годину, однак вона проста і зручна, адже працювати можна у зручний для вас час.

Розклейка оголошень

Розклейщик оголошень зазвичай отримує платню за обсяг, а не за години. В середньому за розклейку 1000 аркушів можна заробити 200-300 грн.

Репетиторство

Якщо у вас зі шкільною програмою все гаразд, або якщо ви чудово володієте англійською, італійською чи якоюсь іншою мовою (навіть українською!), ви можете спробувати себе в ролі репетитора. Як правило, репетитор отримує гроші за кожен окремий урок, тож вже у той самий день ви матимете готівку в кишені. Причому “підтягувати” потрібно не тільки дітей, часто можна знайти оголошення-запити від дорослих, яким потрібна допомога у вивченні певної мови чи комп’ютерної програми.

Заробіток на Форекс

Навіть якщо ви гадки не маєте, як працює ринок акцій, ви можете хоча б спробувати інвестування в ПАММ рахунок. При цьому ви отримуєте прибуток усього через місяць, у той час, коли банківський депозит принесе вам відсотки від вкладення лише через рік.

Хендмейд

Якщо непогано малюєте, робити симпатичні чи чудернацькі фігурки з гіпсу, плетете браслети з бісеру чи маєте власну серію футболок з дотепними написами, ви неодмінно маєте спробувати заробити на своїх талантах! Виставляти галерею своїх робіт можна на власній сторінці у соцмережі, у відповідній групі чи на сайтах такого напрямку. Радимо лише не задирати ціну за роботи, доки ви не стали відомим художником.

Підготувала Катерина Совенко

Top