Ви тут
Головна > Лайфстайл > 5 ефективних способів покращити собі настрій

5 ефективних способів покращити собі настрій

 

happyyЩоб настрій зіпсувався, багато не треба: чийсь неприязний погляд, хтось наступив на ногу в громадському транспорті, на роботі зробили зауваження. Або ви просто надто вразливі і гостро реагуєте на найменші відхилення від норми? Тоді вам потрібно знати експрес-методи, як швидко покращити свій настрій.

  1. Виговоритись

Особливо цінна порада для жінок. Їм не завжди потрібне вирішення ситуації, як просто її проговорити. Тому не носіть негатив у собі – вийдіть на 5 хвилин із колегою на коридор, пожалійтесь. Або зателефонуйте подрузі. Зрештою, це можна зробити навіть онлайн в соцмережах через приватні повідомлення.

  1. Дихання

Як ще покращити собі настрій? Пам’ятаєте пораду про глибоко вдихнути і повільно видихнути? Вона особливо актуальна, якщо ви злитесь на когось чи не можете заспокоїтись, бо хтось образив. Тож глибоко вдихніть, а потім повільно видихайте. Можна повторити декілька разів. Кров насититься киснем, і нервова система автоматично подолає стрес.

  1. Їжа або напої

Можливо, ви помічали, що поганий настрій чи дратівливість – наслідок того, що ви голодні? Якщо так, тоді слідкуйте за режимом дня: вчасно їжте та пийте необхідну кількість води, адже зневоднення також псує настрій.

Mixed race woman looking down and smiling
Mixed race woman looking down and smiling
  1. Зробіть добре діло

Якщо вам кепсько на душі, згадайте, що є ті, кому ще гірше. І ні, не зловтішайтесь, а допоможіть. Купіть безпритульній тварині сосиску, перекажіть невеличку суму на лікування хворої дитини, підпишіть важливу петицію. Одразу побачите, як легко стане на душі і настрій покращиться.

  1. Почистіть оточення

Якщо навколо вас є люди, які постійно чимось невдоволені, але єдине, що вміють – це скаржитись, а не вирішувати власні проблеми, постарайтесь проводити з ними менше часу. Негативом дуже легко “заразити” інших, і, можливо, ваш поганий настрій – саме результат чиїхось надуманих проблем.

Автор: Ірина Сонячна

Top