Ви тут
Головна > Світ > 5 ефективних способів заробітку на власному сайті

5 ефективних способів заробітку на власному сайті

Side view shot of a man's hands using smart phone in interior, rear view of business man hands busy using cell phone at office desk, young male student texting on phone sitting at wooden table, flare

Ведення блогу спершу виникло як явище для самовираження чи для допомоги іншим людям у вирішенні тих завдань, із якими ви самі свого часу стикнулися і знайшли вихід із ситуації. Однак можна не лише писати власні думки в інтернеті, а й заробляти на цьому гроші. Як саме? Наведемо декілька способів.

Контекстна реклама

Це варіант, так би мовити, для лінивих. Адже контекстна реклама – чи не найпростіший спосіб заробітку на власному сайті. Вона легко вписується до будь-якого дизайну сторінки чи сайту. Спершу потрібно пройти реєстрацію свого акаунта, тоді додатися до системи, а опісля помістити код рекламного блоку на своєму сайті. І все! За кожен клік по віконцю реклами із вашої сторінки ви отримаєте кошти, які можна буде зняти, коли наберете необхідну кількість.

Тізерна реклама

Єдина відмінність тізерної реклами від контекстної – наявність зображення. Переважно, тематичного. Іноді це просто картинка, іноді змінне зображення. Зазвичай, вартість кліків на цей вид реклами не надто висока. Тому варто підібрати її тематично, щоб вона відповідала змісту вашого сайту.

Посилання в тексті

Це ще один вид пасивного заробляння грошей на сайтах. Однак він є доволі небезпечним, адже через наявність посилань, ваш сайт можуть забанити деякі пошукові системи. Тому їх варто маскувати під виглядом не відвертої реклами, а дружніх порад.

Банери

Ціни на розміщення банерів повністю залежать від кількості відвідувачів на вашому сайті. Звісно ж, буде краще, якщо банери будуть за тематикою відповідати наповненню вашої сторінки.

Партнерство із компаніями

Якщо тексти на вашому сайті зможуть привести нових покупців для конкретної фірми, то ви можете розраховувати на відсоток від продажу. Тож сміливо розміщуйте інформацію про продукцію фірми, попередньо уклавши договір про співпрацю. Трішки зусиль, і отримаєте відсотки.

Автор: Ірина Сонячна

Top