Ви тут
Головна > Лайфстайл > 5 причин подорожувати одному

5 причин подорожувати одному

Якщо трапилось так, що плани на спільний відпочинок із друзями чи ж коханою половинкою зненацька зірвались, не варто поспішати повертати туроператору путівку. Крім того, що це був довгоочікуваний відпочинок, відміна якого дорівнює позбавленню себе нових вражень, запасу енергії та яскравих емоцій, є можливість відкрити для себе оригінальність проведення часу наодинці з собою. Більшість із тих, хто вже спробував відпочинок на самоті, кажуть, що ані хвилини не шкодують про свій вибір. Отже, сьогодні ми розповімо вам про те, чому варто подорожувати одному.

Навички самоорганізації

1. Однією із переваг подорожі наодинці порівняно із поїздкою у колективі є можливість розвинути в собі навички самостійності та самоорганізації, привчитись до відповідальності і зрештою, набути активної життєвої позиції. Будь-яке рішення, що прийматиметься у такій поїздці, від вибору маршруту до зупинки у кав´ярні, буде цілком самостійним вибором. Це може піти на користь боязким і невпевненим у собі людям, оскільки, через відсутність знайомих облич, вони не ніяковітимуть, натомість опанують навички спілкування із незнайомцями і орієнтування у чужій місцевості.

Прийняття самостійних рішень

2. Подорож, позбавлена шуму компанії, не вимагає прийняття умов, пошуків компромісів і залежності від побажань оточуючих. Себто, вирушаючи у мандрівку наодинці, людина в змозі сама обирати свій шлях, напрям екскурсій, ресторан і розважальну програму на вечір.

Ніхто не псуватиме настрій

3. За умови відпочинку «сам на сам» гарантований запас гарного настрою, оскільки відсутність компанії веде за собою і відсутність роздратування від вчинків чи слів оточуючих. Також не потрібно ділити з ким-небудь житлову площу, місце в машині, поступатись подушкою. Якщо ж раптом поїздку було зорганізовано не зовсім успішно, печалі від того теж буде менше, бо не потрібно буде ні перед ким виправдовуватись за промахи, то ж неприємного осаду не залишиться.

Відкриття самого себе

4. Подорож наодинці стане каталізатором для цілої серії відкриттів у собі самому. Відсутність потреби відволікатись на базікання із друзями може посприяти написанню віршів, малюванню картин, стати початком для фізичної активності. Не виключено, що цілеспрямоване чи мимовільне знайомство із місцевими мешканцями переросте у міцну дружбу, а якщо мова йде про спілкування із протилежною статтю, то і довготривалий роман.

Занурення в культуру країни

5. Ніщо не дасть такої змоги зануритись углиб атмосфери закордонної країни, незнайомого міста, пізнати менталітет приймаючої сторони, як самостійна мандрівка, а якщо виникне бажання перекинутись з ким-небудь слівцем, додасться можливість попрактикуватись у знанні іноземної мови.

Подорожуючи окремо від компанії, що відволікає, можна навести лад у своїх думках, дізнатись більше про себе і зробити певну інвентаризацію цінностей та пріоритетів. Не виключено, що людина, яка подорожує наодинці із собою, віднайде душевну гармонію і повернеться із такої поїздки оновленою і сповненою сил.

Підготувала Олеся Товт

УВАГА! Використання матеріалів з сайту без згоди редактора і активного посилання на статтю карається законом.

Top