Ви тут
Головна > Світ > 5 способів перемогти бідність

5 способів перемогти бідність

pic_21569Бідність є поширеним явищем. І в цій статті ми розглянемо 5 способів, як же перемогти бідність у своєму житті.

Спосіб № 1 – планування витрат

Ви повинні планувати, скільки грошей ви витратите на наступний день, тиждень, місяць. Найкраще планувати на тиждень. Щодо продуктів, то можна за один похід по супермаркету купити ті, які можна довго зберігати (крупи, макарони і т. д.), а потім лише декілька разів на тиждень купувати ті, що швидко псуються. Так і з іншими речами. Не повинно бути необдуманих та незапланованих витрат на щось не першої необхідності, інакше вам буде складно економити гроші.

[do action=”gear”]Якщо ви хочете перемогти бідність, не беріть у борг. Навіть у найрідніших або найкращих друзів[/do]

Спосіб № 2 – економія

Цей спосіб тісно пов’язаний з попереднім. Потрібно , залежно від ситуації, скоротити або набагато, або в дрібницях свої витрати. Тепер не потрібно купувати річ, що просто-таки «на вас дивиться», або щось, що не є для вас важливим. Менше витрачайте на розваги, шкідливі звички ( якщо такі є). Можна відкрити рахунок в банку і кожного місяця відкладати туди якусь суму грошей, або заощаджуйте в скарбничку, або під ліжком в трилітрову банку – кому що подобається:)

Головне, щоб ви за будь-якої на перший погляд дуже важливої, але зовсім необдуманої необхідності не змогли до них дістатися. Найкращий спосіб – це, звичайно, банк. Там надійніше. Якщо ви почали економити, то хоча б дрібницю, але зможете відкласти. Згодом та дрібниця перетвориться у цілком пристойну суму. Отже, цей спосіб також є дієвим у боротьбі із бідністю.651

Спосіб № 3 – не беріть в борг

Ні в якому разі, якщо ви хочете перемогти бідність, не беріть у борг. Навіть у найрідніших та найкращих друзів. Звичайно, вони зможуть почекати до того часу, коли зможете віддати позичені кошти, але таким чином у вас з’являється тільки ще одна проблема. Ви будете думати не тільки про те, що вам самим потрібні гроші, а й про те, що комусь повинні віддати. Так заощадити щось  ви не зможете.

Спосіб № 4 – стабільна робота

Звичайно, якщо ви хочете перемогти бідність, ви повинні мати стабільний заробіток. Гарно, якщо у вас висока зарплатня. Але навіть якщо це не так, ви можете знайти іншу або «допоміжну» роботу. Головне, щоб ви любили свою роботу та могли розвиватися, підійматися кар’єрними сходинками вище.

Спосіб № 5 – думки матеріальні

Як не крути, але сухий розрахунок сам не справиться. Потрібно вірити у себе, в удачу та не втрачати запал. Якщо ви часто думаєте і кажете, що бідні, ніколи не розбагатієте, то, скоріше всього, так і трапиться. Адже наша думка матеріальна.  Можна також купити грошове дерево і поставити його в південно-східному кутку кімнати (це фен-шуй ). Ніколи не втрачайте свій шанс. Наприклад, одного разу можете зіграти в лотерею. Хто знає, можливо, ви станете мільйонером за одну хвилину, але не захоплюйтеся:)

Найголовніше – вірити у свої сили. Бажаю успіхів!

Top