Ви тут
Головна > Лайфстайл > 5 способів стати популярним у школі

5 способів стати популярним у школі

yak staty popularny,Кожен хоче бути в центрі уваги, мати багато друзів та легко знаходити мову з людьми. Особливо цього хочуть підлітки. А так як найбільше часу вони проводять в школі, то популярними намагаються стати саме там. І як же досягти шкільної популярності?

Напевно, спочатку потрібно розглянути деякі помилки, які чинять школярі, коли намагаються здобути ту омріяну популярність. Отже, не можна:

  1. Принижуватися перед кимось, щоб з тобою спілкувалися, тебе помічали і т.д.;
  2. Копіювати поведінку інших популярних хлопців та дівчат школи;
  3. Підлещуватися до інших з тих же причин, що у пункті 1;
  4. Зустрічатися з кимось, щоб усі думали, який ти цікавий та гідний уваги та поваги.

Тепер розглянемо 5 способів стати популярним у школі.

Спосіб №1. Зона комфорту

Будь готовим до того, що потрібно буде вийти за межі своєї зони комфорту задля того, щоб стати популярним. Далеко не всім людям подобається, коли до них прикута увага багатьох. Не всі можуть на публіку спілкуватися, жартувати, фліртувати. Але саме так «живуть» популярні, тому потрібно бути готовим у разі чого пожертвувати деяким своїм комфортом.

Спосіб №2. Зусилля

Є велика різниця між «старатися» та «йти до мети не покладаючи рук». Здобуваючи популярність, не рвися з усіх сил. Адже, якщо поспостерігати, популярні ніколи не прикладали багато зусиль, щоб стати тими, ким вони є.happy-students

Спосіб №3. Зовнішній вигляд

Слідкуй за собою. Нікому не сподобається говорити з людиною, у якої одяг наче щойно зі смітника, зачіска а-ля «вибух макаронної фабрики», неохайні нігті тощо. Звичайно, це не означає, що одяг повинен бути тільки з найдорожчих магазинів чи із-за кордону. У кожного різні можливості. Просто потрібно слідкувати за собою та бути охайним чепуруном. Але ж не захоплюйся, а то люди подумають, що, окрім власної персони, тебе нічого не цікавить.

Спосіб №4. Впевненість

Потрібно не сумніватися в собі, не опускати рук. Так, цього разу не вийшло здобути популярність. Значить, вийде наступного. Впевненість, віра в себе – запорука популярності.

Спосіб №5. Доброзичливість

Не думай тільки про себе, адже є ще й і оточуючі, яким можливо потрібна твоя допомога. Тому доброзичливість, співпереживання та вміння бути корисним іншим допоможуть стати популярним та знайти нових друзів. Дуже важливо вміти вислухати людину. А допомога може бути всього лиш добрим словом.

Як видно, стати популярним у школі не так уже й складно. Потрібно просто відкритися людям. Успіхів!

Підготувала Аліна Онищук

Top