Ви тут
Головна > Світ > 7 способів збадьоритися без кави

7 способів збадьоритися без кави

energichnyiЧасто, щоб збадьоритися, ми полюбляємо випити чашечку, а то й дві, кави. На роботі, навчанні, після поганого сну, після тяжкого дня. Але також всім відомо, що кава, а точніше кофеїн, що входить до її складу, має негативний вплив на наш організм. Цей напій негативно впливає на серцево-судинну систему, змушуючи серце битися частіше, вимиває Кальцій з організму, а, як відомо, цей елемент входить до складу кісток. Звичайно, кава має і деякі плюси. Але, все-таки, рекомендується зменшувати її вживання. Тому ось 7 способів, як збадьоритися без кави.

Спосіб №1. Позбутися втоми та сонливості можна за допомогою занять спортом або легкої зарядки. Спорт – це не тільки здоров’я, а й чудовий настрій, бадьорість, активність та відпочинок. Прогулянка на свіжому повітрі також не завадить. Головне робіть те, що вам подобається. Послухайте музику, якщо вона весела, то можете потанцювати під неї. Це й замінить зарядку. Вечірня пробіжка допоможе позбутися втоми, ранкова ж принесе заряд на цілий день (не забуваймо про користь для фігури).

Спосіб №2. Як відомо, одна хвилина сміху продовжує наше життя на 15 хвилин. Також сміх чудово може впоратися із втомою. Напевно, це один із найприємніших способів збадьоритися, адже від нього одне задоволення! Також сміх знижує кількість гормонів стресу. Тому посміхайтеся частіше, а ще краще − смійтеся від душі.

Спосіб №3. Позбутися втоми та збадьоритися також допомагає глибоке дихання. Часто в стресових ситуаціях ми дихаємо поверхнево, що призводить до ще більшого стресу для організму: зменшується надходження кисню, а тому це додаткове навантаження на організм. Якщо бажаєте позбутися втоми, дихайте «рівно» та глибоко.Happy jumping girl

Спосіб №4. Енергію організму приносять також горіхи, що багаті на протеїн. Замість чашки кави краще з’їсти батончик з горішками або просто декілька грецьких горіхів. Також на втому та слабкість впливає кількість в організмі вітамінів групи В. Вони містяться в молоці, печінці, картоплі.

Спосіб №5. Напевно, всім відомо, що споживати їжу краще частіше та меншими порціями, ніж рідше та у великих кількостях. Це також допоможе позбутися втоми, адже, коли ми їмо часто та мало, наш організм поступово поповнює свої запаси, а от переїдання навпаки додає організму більше навантаження. Також дізнайтеся, які продукти можуть додати вам енергії!

Спосіб № 6. Щоб бути бадьорішим, рекомендується перед сном приймати гарячий душ, що допоможе розслабитися та позбутися всіх негативних думок, що накопичилися за день, адже часто через стрес ми не можемо заснути одразу. А от холодний душ, навпаки, допоможе збадьоритися зранку.

Спосіб № 7. Лягайте раніше спати. Вчені кажуть, що сон до дванадцятої години ночі є найкориснішим та найміцнішим. Тому слідкуйте за тим, коли ви лягаєте спати. Адже людина, яка гарно відпочила за ніч, виспалася, ніколи не буде потерпати від втоми, сонливості та слабкості.

Бажаю успіхів!

Top