Ви тут
Головна > Стрічка новин > Американці розробили паперовий телефон

Американці розробили паперовий телефон

На краудфандинговій платформі Indiegogo компанія Light представила проект телефону Light Phone 2, сенсорний екран якого розроблений на основі електронного паперу.

Девайс працює на зміненій версії Android і позиціонується як максимально простий 4G LTE-телефон з чорно-білим матовим екраном, що має набір лише базових функцій – дзвінки, обмін повідомленнями і будильник. Втім, у майбутньому розробники планують додати в нього музичний плеєр, навігатор і додаток таксі, якщо це буде необхідно користувачам.

Ідеологи Light Phone 2 створили цей девайс для тих, кому обридли звичайні смартфони і хто хоче проводити свій час якісніше, не відволікаючись на численні можливості сучасних гаджетів. Поставки цього мінімалістичного телефону заплановані на квітень-2019.

Нагадаємо, три роки тому на Kickstarter був анонсований мінімалістичний телефон Light Phone лише з функцією дзвінків і годинника. Також телефон має пам’ять для збереження максимум дев’яти номерів. Перша версія гаджета від компанії Light не мала сенсорного екрану, можливості використовувати інтернет і навіть відправляти й приймати sms-повідомлення.

Втім, Light Phone доступний лише для жителів США, оскільки має вбудовану заблоковану SIM-картку, що сумісна з американськими мережами 2G GSM. Парадоксально, але, щоб переадресовувати дзвінки на цей телефон, користувачу все одно потрібен смартфон із додатком для переадресації.

Top