Ви тут
Головна > Техно > Автомобілі, які увійшли в історію

Автомобілі, які увійшли в історію

Першим масовим автомобілем у світі був Ford Model T, який продавався з 1908-го по 1927-й роки. До цього автомобілі виготовлялися поштучно і коштували шалених грошей.

Наймасовіший автомобіль за всю історію – Фольксваген Жук. За весь час було продано більше 22 мільйонів «Жуків» по всьому світу.

Найбільшим автомобілем у світі є німецький самоскид Liebherr T 282B. Він важить 222 тони. Щоб потрапити в кабіну водієві доводиться піднятися на 16 сходинок.

Найдорожчий серійний автомобіль у світі – Bugatti Veyron, його вартість становить 1.7 мільйонів доларів.

А найдешевший автомобіль виготовляють в Індії – це Tata Nano, він коштує всього 2.5 тисячі доларів.

Автомобілі Ferrari неодмінно асоціюються з перемогою у перегонах. А от випущений 1988 року Ferrari F40 став першим автомобілем відомої марки, який був виготовляли не обмеженою партією і призначався він не для перемоги у змаганнях, а для того, щоб просто бути об’єктом бажання.


Найлегендарнішим американським автомобілем мабуть є Ford Mustang. А модель Shelby GT500 ще й увійшла в історію кінематографу, виконавши головну роль у дуже відомій кінострічці “Викрасти за 60 секунд”.

Aston Martin V12 Zagato визнано найкрасивішим автомобілем світу. Це купе створено на платформі Aston Martin V12 Vantage. В його зовнішності італійський стиль та елегантність поєднуються з британською міццю Aston Martin.

Кожна країна, яка має багату автомобільну історію має і свій легендарний автомобіль. Так для французів це безперечно Citroen DS з його неймовірним, на свій час, дизайном та технічними новаціями. Для італійців такою гордістю є Fiat 500, який став прообразом і найвідомішого українського автомобіля – “горбатого” Запорожця.

Top