Ви тут
Головна > Лайфстайл > Чому люди більше не літають на Місяць?

Чому люди більше не літають на Місяць?

apollo-17-jack-schmittЧи не щовечора ми дивимося на Місяць – здавалося б, ця планета знаходиться до Землі найближче, однак космічні кораблі летять набагато далі: до Марса і Венери. Чому ж на Місяць більше ніхто не посилає космонавтів у експедиції?

НЛО

Десятки космонавтів стверджують, що на Місяці живе інша цивілізація. Називають навіть конкретні місця в великих кратерах, де вони зустрічалися із екіпажами інопланетян. НАСА запевняє, що в них є відеозапис, на якому видно, як один із їхніх космічних кораблів обстріляли з невідомого літаючого об’єкта.

На Місяці ніхто ніколи не був

Навряд чи серед ваших знайомих знайдеться хоча б один, який не бачив світлини, де космонавт Ніл Армстронґ встановлює прапор США на поверхні Місяця. Дата цієї історичної події – 21 липня 1969 року. Як запевняли американці, космонавти пробули на поверхні Місяця 2 години 31 хвилину і 40 секунд, зібравши 22 кілограми планетарної породи. А ще встановили таблицю з надписом про те, що саме тут люди вперше ступили на поверхню супутника Землі. moon.0001

Однак тепер існує теорія, що на Місяці ніхто з американців так і не був. По-перше, на Місяці немає атмосфери, тому важко зрозуміти, яким чином прапор США розвівається, немов від пориву вітру. По-друге, на Місяці потужне радіаційне поле. Тож, якби космонавти справді пробули там 2,5 години, вони би отримали опромінення, несумісне із життям.

За наступні роки на Місяць літали 33 астронавти, як стверджують в НАСА. Однак більшість із них загинули в авто- та авіакатастрофах, тож тепер вважають, що їх просто усунули, аби не вибовкали зайвого.

Як би там не було, але Місяць передусім захищає Землю від радіації Сонця, тож хтозна, чим би могли закінчитись дослідження, які на ньому могли проводити.

Автор: Ірина Сонячна

Top