Ви тут
Головна > Лайфстайл > Чи є різниця між жіночою і чоловічою логікою?

Чи є різниця між жіночою і чоловічою логікою?

ginocha-logikaВже не один рік багатьох людей турбує питання: чи справді існує настільки велика, майже анекдотична різниця між чоловічою та жіночою логікою? Психологи світового рівня запевняють, що різниця у сприйнятті інформації чоловіком та жінкою дійсно існує, тому немає жодної причини думати, що логічне мислення не буде відрізнятись.

Якщо ви дійсно бажаєте зрозуміти, в чому полягає різниця між чоловічою та жіночою логікою, спробуйте простий «тест водія». Якщо ви запитаєте чоловіка як потрапити в потрібне місце по незнайомій місцевості, ви отримаєте чітку відповідь на кшталт: «триста метрів по прямій, потім повернете праворуч». Будь-яка жінка, скоріш за все, дасть відповідь наступного типу: «слід їхати по прямій до зеленого будинку, потім поверніть праворуч».

Різниця у ставленні до навколишнього середовища виникла набагато раніше, ніж винайшли автомобілі. На перший погляд ця різниця невелика, але одразу можна зрозуміти, що жінка «живе» від об’єкту до об’єкту, тоді як чоловік сприймає світ більш цілісно.

Більше 100 років тому вченими було доведено, що мозок жінки на 10 відсотків менший від мозку чоловіка. З результатів дослідження були зроблені хибні висновки: на той момент вважалось, що жінка не може бути настільки розумною як чоловік.

На сьогоднішній момент вчені запевняють, що інтелектуальний рівень окремої людини не залежить від розміру мозку, а також не залежить від статі. IQ жінки середнього віку, за статистикою, не є нижчим за IQ чоловіка.cholovicha-logika

Чоловічий мозок набагато швидше сприймає інформацію − ви можете пригадати коли востаннє бачили розгубленого чоловіка? Це факт дозволяє їм швидше орієнтуватись у ситуації та, звичайно, швидше реагувати. З іншого боку, ліва та права півкулі чоловічого мозку працюють поперемінно, а не одночасно як у жінок. Саме тому чоловікам набагато важче займатись кількома справами одночасно, вони можуть концентруватись лише на одному завданні. Жінки ж можуть сприймати та аналізувати одразу декілька потоків інформації.

Відомо, що чоловіки набагато краще орієнтуються в просторі, уявляють картину місцевості, натомість жінки покладаються на особливі прикмети та інші орієнтири.

Різниця між жіночою та чоловічою логікою, звичайно, присутня, але це не означає, що хтось більш розумний або більш здібний. Перш за все слід пам’ятати, що всі ми різні.

Підготувала Олександра Гамазіна

Top