Ви тут
Головна > Лайфстайл > Чи корисно голодувати

Чи корисно голодувати

Muscular man with empty plateЇжа – паливо для нашого організму. Перетравлювання – процес переведення калорій на енергію для життєдіяльності. З цих визначень одразу зрозуміло, що без їжі наше життя просто не можливе. І це дійсно так. Але ми дуже часто їмо не дуже корисне, переїдаємо, маємо погані звички харчування. Саме це і призводить до старіння клітин нашого тіла, і ми старіємо. Тоді що ж роботи? Ми що, їмо щоб старіти?

Не зовсім так. Коли людина вживає органічну їжу, наповнену сонячною енергією, вітамінами та мінералами, то вона наповнює свій організм новою енергією, яка оновлює всі омертвілі клітини. Але не кожен з нас постійно правильно харчується. То, ковбаски, то смажене м’ясо, то тістечко, то алкоголь. Все це руйнує клітини нашого тіла, і призводить до незворотного процесу – процесу старіння.

Що таке голодування?

Єдиний вихід при таких звичках харчування – голодування. Але не просто відмова від їжі, яка призводить до тяжких наслідків (анорексія, розлад метаболізму, загострення хронічних хвороб), а голодування в оздоровчих цілях. Таке голодування вимагає серйозного підходу та строгого дотримання певних правил.

Важливо розрізняти види корисного голодування. Воно може тривати добу, 36 годин, 3 доби та тиждень. Для початківців необхідно розпочати з малого. Так, не їсти по добі через тиждень. А вже потім переходити на 36 годин один раз на тиждень. Якщо цього буде вам вже замало, то можна голодувати протягом трьох днів з інтервалом в один місяць. Для професіоналів існує більш суворіший вид – один тиждень через чотири місяці.

Як голодувати правильно?

only waterЗ терміном голодування розібрались, тепер час розібратись як саме правильно голодувати.

Щоб отримати лише користь від відмови харчуватись, щоб всі ваші прищики, вугрі, болі в суглобах, шрами, родимки, зморшки, шлаки зникли з вашого життя, потрібно в день випивати 2-3 літри води та робити клізму два рази на день. Також, щодня приймати душ, це допоможе змити те що виділилось через шкіру, та полоскати ротову порожнину трав’яними відварами, це допоможе зникнути неприємним запахам.

Запорука успіху – активний день: робіть зарядку, багато ходіть та грайте в рухливі ігри. І тоді, процес очищення піде швидше. Носіть лише одяг з натуральних тканин та відстороніть себе від їжі, так буде простіше. Адже запах та сам вигляд будуть пробуджувати у вас відчуття страшенного голоду.

Запам’ятайте, якщо вам буде погано, запаморочення, нудота, у вас з’являться певні симптоми певних хвороб, то не хвилюйтесь. Це явна ознака очищення. А якщо буде дуже кепсько додайте у склянку води чайну ложечку меду та соку з лимона.

Вихід з голодування

Важливий не тільки процес голодування, а й процес виходу з нього. Адже, важливо не переїдати, не навалюватись на їжу, а вживати лише овочі, натуральні соки та сухофрукти.

Тож, голодування може бути і оздоровчим. Але якщо у вас діабет із інсуліном, рак, туберкульоз, дистрофія, хірургічні захворювання, то краще відмовитись від будь яких видів голодування. Адже це може призвести до тяжких наслідків. І взагалі, навіть здоровій людині потрібно проконсультуватись з лікарем-спеціалістом перед тим, як розпочати голодування.

Все у ваших руках! А особливо – ваше здоров’я!

Підготувала Гордієнко Тетяна

Top