Ви тут
Головна > Світ > Чи корисно худнути?

Чи корисно худнути?

shydnenniaЗ кінця 20 століття розпочався справжній бум на дієти та боротьбу за стрункість. В Америці страхові компанії вносять корективи у свої розцінки − ті, хто товстий, той платить більше за поліс, адже має більший ризик померти. Ринок моди відмовляється від індивідуальних пошивів, а вводить масовий пошив одягу. Всі телепрограми, журнали, газети пропагують схуднення, порівнюючи його з успіхом.

Пропаганда схуднення – змова маркетологів?

Схоже на змову? Правда ж? Сьогодні ми поговоримо про те, чи корисно худнути. Пропаганду схуднення можна назвати зброєю масового ураження суспільства, що миттєво дає результати, які проявляються і нині, та ще й довго даватимуть про себе знати, − жінки сідають на дієти, купують жироспалюючі таблетки.ю підганяючи себе під сукні та марять мати такі ж параметри, як моделі. І це приносить чималі прибутки тим змовникам в харчовій, фармацевтичній, в індустрії моди.

Кожного дня із блакитних телеекранів та моніторів комп’ютерів нам говорять: “Струнке та підтягнуте тіло − запорука успіху, міцного здоров’я та гарного самопочуття”. Тож, давайте проаналізуємо все це, і вирішимо остаточно − чи корисно худнути.

Чи існують єдині стандарти ідеального тіла?

Щоб краще розібратись в даному питанні, потрібно спочатку вияснити, чи існує єдиний стандарт, еталон стрункості та худорлявості. Одна відповідь – НІ! Всі ми індивідуальні, і наші тіла теж індивідуальні! Хтось від природи кістлявий, а хтось − в тілі, і постійна пропаганда доводить таких людей до істерики та до виснажливих дієт. А дієти призводять до виснаження організму і погіршення здоров’я, тим паче, що як тільки ви перестанете слідувати режиму дієти, вага знов набереться, та ще й у більшій кількості.dieta

Всі ті стандарти просто вигадані для маркетингових ходів та захмарних прибутків. Адже таблетки від надмірної ваги завжди знайдуть свого покупця, який віддасть останнє, щоб  стати “успішним” та налагодити своє життя. Саме цим і користуються шахраї, які продають звичайні вітаміни, а подекуди пусті таблетки як панацею від ваги та ключ у нове життя.

Надмірна вага чи худорлявість: що шкідливіше?

Тепер розберемось, що шкідливіше: худорба чи надмірна вага? Дедалі більше лікарів протестують і озвучують жахливі дані − ті, хто постійно знаходяться на дієті та скидають вагу, мають удвічі більше шансів захворіти на рак. Науково доведено, що запас жиру допомагає якісніше боротися з хворобами та інфекціями. Підтвердженням цьому той факт, майже всі люди, хворі на рак, різко худнуть. Жирові клітини активно протистоять раковим. А якщо людина худа і немає жирових відкладень, то процес лікування буд важчим і не таким ефективним.

Ну що, ще хочете худнути? Взагалі, стандарти каси постійно змінюються. Тільки подивіться на картини Рубенса, кого ви там бачите? Струнку Барбі? Ні як ні! А мода повертається, тож, скоро кістки будуть не в моді.

Втім, схуднення має й свої позитивні сторони. Адже справді надмірна вага дуже шкідлива. Це не тільки неестетично, але фізично важко. Тож, золоте правило в цій ситуації: робіть те що вам подобається, живіть з такою вагою, у якій зручно саме вам, а не маркетинговим компаніям. Майте свою точку зору і будьте щасливі!

Top