Ви тут
Головна > Світ > Чи корисно пити сирі яйця

Чи корисно пити сирі яйця

kuryachi-yaytsyaСирі яйця − продукт харчування з високим калорійним вмістом та потужним вітамінно-мінеральним комплексом. А якщо вони ще й свіжі, то це справжній дієтичний продукт. Звісно, можна вживати яйця не “щойно з-під курки”, а й ті, що зберігались правильно − при температурі не більше +5°. Але чи корисно пити сирі яйця?

За що так полюбляють люди пити сирі яйця? Виявляється, яйця в такому вигляді корисніші, ніж в будь-якому іншому. Адже сирій білок − активний учасник лужних процесів у нашому організмі, і це допомагає йому боротися із запаленнями. А от жовток − джерело біотину, водорозчинного вітаміну. До того ж, сирі яйця мають варіативний склад мінеральних солей (йодних, фосфорних, залізних, з кальцієм) та вітамінів груп А, В, Е, D.

Сирі курячі яйця багаті й на альбумін, який впливає на склад крові. Також, в них є унікальний білок − авідін − найактивніший, незамінний для збільшення м’язової тканини при тренуванні, адже його властивості характеризують його як будівельний матеріал.

Що допомагають лікувати сирі курячі яйця? Перш за все, їх використовують при хворобах шлунково-кишкового тракту, а саме − запаленнях різних його частин. Так, структура сирих яєць покриває уражені стінки і зменшує запалення. Єдине протипоказання − панкреатит.Eggs sit in an egg carton in Washington,

Окрім цього, сирі яйця дієві при лікуванні гнійників. Так, суміш сирого жовтка з борошном, медом і сіллю очистить їх. Для цього, зліпивши коржик, потрібно прикласти його до рани. Якщо ви отримали опік, не поспішайте бігти в аптеку за дорогими ліками, просто візьміть сирі яйця, попередньо збивши їх, і намастіть ділянки, уражені опіками. Можна додавати і оливкову олію.

Сирі яйця дієві і при кашлі, і при голосових навантаженнях. Так, перетерши сирий жовток з цукром, отримуєте цілющий “гоголь-моголь”, який і зупинить кашель, і допоможе співакам оновити голосові зв’язки. В косметології сире яйце − незамінний компонент. Його використовують у поєднанні з медом і гліцерином для сухої шкіри, з перекисом водню − для жирної. В результаті така маска подарує гладкість і здоровий вигляд шкірі обличчя.

Звісно, сальмонельоз ніхто не відмінив, тому потрібно бути обережним з домашніми сирими яйцями. Адже на птахофабрикам продукція обов’язково перевіряється, а от вдома − ні. Але, якщо ви впевнені в домашній продукції, то просто гарно вимийте яйце перед вживанням.

Top