Ви тут
Головна > Лайфстайл > Чи може хобі бути бізнесом?

Чи може хобі бути бізнесом?

Бізнес завжди був і залишається надзвичайно актуальною темою, оскільки все більше і більше людей прагнуть створити власну справу та забезпечити себе чималими статками. Звичайна робота з 9 і до … поступово перестає бути цікавою, адже ми продаємо фактично весь свій час мало не за безцінь. Навіть якщо ви заробляєте чималу суму, пам’ятайте, що будь-який працедавець завжди платить на 20-30% менше, аніж ви на це заслуговуєте.

Коли ви витрачаєте увесь свій день на «пристойну» роботу в офісі, то значно втрачаєте себе як особистість, адже у вас не залишається часу на свій розвиток, ви весь час знаходитесь під тиском суворого робочого графіку, дрес-коду, оточення. Навіть той шматочок вечора, який вам залишають, наче собаці кістку, опісля роботи, ви не можете використати на своє хобі, заняття спортом та духовне вдосконалення, адже побутово-сімейні справи ніхто не відміняв.

Найсумніше, що дуже багато людей із задоволенням погоджуються на такий режим. Це ті, кому ніде себе подіти, люди, яким бракує впевненості та сміливості. Зазвичай такі працівники бояться відповідальності чи ризиків, обмежуючи свій кругозір виконанням рутинних операцій. Отже, людина постає перед дилемою: відносно спокійне життя на обмежену суму чи ризики заради «прекрасного дальока» і необмежені можливості заробити чималі статки.


У сучасних умовах ринку, коли немає дефіциту товарів та послуг, молодим підприємцям доволі важко виділитися серед банального сірого натовпу бізнесменів, а всі ходові напрями бізнесу вже давно мають своїх монополістів. Якщо ви не маєте кругленької суми як стартового капіталу, це не означає, що вам шлях у бізнес закритий назавжди. Вихід є – перетворіть своє хобі на бізнес! Коли людина займається тим, що їй приносить незрівнянне задоволення, їй значно простіше фонтанувати свіжими бізнес-ідеями, аніж, коли вона зранку і до ночі мучиться на нудній роботі.

Людина за своєю природою – особистість творча. Якщо ви необмежуєте себе у розвиткові, то так чи інакше вмієте робити прекрасні речі своїми руками. Фактично будь-яке захоплення можна перетворити хоча б у невеликий, але прибуток. Для того, щоб заробляти на результатах своєї творчості, необхідно мати трохи впевненості у собі, бажання розвиватися в обраному напрямку, працелюбність та настирність. Пам’ятайте, що серед засновників світових компаній далеко не всі з них були вихідцями з багатих сімей, адже люди, які виростали у бідності,вміли цінувати кожну зароблену копійку.

У бізнес можна перетворити майже все: вирощування котів чи собак, розведення квітів, рукоділля у різноманітних техніках, навчання дітей різним видам мистецтва, танці, створення сайтів, органічної косметики та багато-багато іншого. Але ваш успіх залежить не лише від обраного напряму, але й від «фішки», під якою ви презентуєте своє творіння. Інакшими словами, не забувайте про брендинг – своєї особистості та вашого продукту. Спробуйте мислити оригінально і ви обов’язково досягнете висот!

© Юлія Куцай

Використання цього матеріалу дозволяється винятково зі згоди ресурсу Енциклопедія Корисного та із зазначенням авторства.
Top