Ви тут
Головна > Техно > Чи шкідливий wi-fi?

Чи шкідливий wi-fi?

wifi-signalКожне явище, процес, предмет, дія, вчинок мають щонайменше по два боки медалі. З одного, wi-fi роутер − незамінний девайс для суспільства в 21 столітті, який допомагає нам без зайвих дротів залишатись у центрі та вирі інформаційного потоку. Але ж чи все так райдужно? Що собою представляє сигнал вайфаю? Чи несе він загрозу для людського організму, і, відповідно, здоров’ю.

Питанню небезпеки вайфаю приділяється не так багато часу в міжнародних масштабних дослідженнях. Але, окремі країни, такі як США та Швейцарія,  проводили окремі експерименти, які показали, що і вайфай має другу сторону медалі.

Вчені цих країн дійшли висновку, що постійний сигнал вайфаю згубно впливає на кору головного мозку та на нервову систему. А це може призвести до великої кількості хвороб: пухлини головного мозку, раку грудей, викиднів, пошкодження ланцюга ДНК, хвороби Альцгеймера, патології хромосом. Але найбільшої шкоди wi-fi сигнал завдає він саме дітям, бо їх організм тільки розвивається,тому кістки слабенькі і нервова система не до кінця сформована.

Мабуть, вас дуже налякали ці назви страшних хвороб. Але не поспішайте викидати свої вайфай роутери. Адже дані дослідження проведено не за нормами і стандартами, тому висновки можна вважати поспішними. Для повноцінних експериментів потрібно не менше 20 років!

Тож як бути зі шкідливістю wi-fi?

Взагалі, частота сигналів безпровідникового Інтернету балансує на межі частоти, при якій відбувається активний рух молекул глюкози та жирів, що призводить до нагрівання тіла людини. Це перший та основний згубний фактор вайфаю. Тож, щоб убезпечити себе від шкоду сигналів потрібно:

– встановлювати роутери на відстані не менше одного метра до безпосередньо людини. Так, якщо найчастіше ви сидите із увімкненим вайфаєм за робочим столом, то пересуньте роутер на метр від вас.

– при відсутності потреби в користуванні сигналу вайфай, вимикайте його. Адже, він продовжує подавати сигнал до виключення, а, відповідно, і наносити шкоду організму.

– скачування об’єктів з великим об’ємом проводьте лише при високому сигналі чи гарному з’єднанні. Повторний запуск завантаження збільшує шкідливий вплив в 1.5 рази.

Отже, до остаточних висновків потрібно почекати ще найменше 20 років. А зараз, керуйтесь цими основними правилами, і ризик постраждати від вайфаю різко знижується!

Top