Ви тут
Головна > Світ > Чим корисні банани?

Чим корисні банани?

Цікаво, що вживання бананів може принести величезну користь не тільки для фізичного, а й для психічного здоров’я всіх людей, незалежно від віку і статі. Банани є дуже поживними, оскільки  містять відразу три види цукрів – сахарозу, фруктозу і глюкозу, тому, з’їдаючи цей фрукт, ми забезпечуємо свій організм купою енергії.

Банани часто називають «природним наркотиком» через вміст у них таких речовин, як триптофан, норадреналін, серотонін і вітамін В. Більшість цих  речовин знімає напругу і покращує настрій, допомагаючи таким чином розслабитися і впоратися з депресією.

Ще дещо про корисність бананів. Давно відомо, що високий вміст натрію може викликати підвищення кров’яного тиску і розвиток захворювань серця, але так як в бананах міститься калій, їх вживання допомагає знизити кров’яний тиск і зменшити ризик дістати хворобу серця.

Вважається, що банани – один з небагатьох продуктів, який люди з виразкою шлунка можуть їсти, не відчуваючи болю, а пояснюється це тим, що банани знижують рівень кислотності шлункового соку і утворюють свого роду захисний шар на стінках шлунка.

Ось такі цікаві факти про банани ви дізналися сьогодні на сторінках Енциклопедії Корисного. Їжте банани і не хворійте! : )

Top