Ви тут
Головна > Світ > Чим корисні яблука?

Чим корисні яблука?

Яблука завжди вважалися найкориснішими для здоров’я фруктами. Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам про те, чим саме корисні яблука.

Для здоров’я і довголіття надзвичайно важливо мати міцні і здорові кістки, особливо це стосується жінок. Яблука містять такі речовини, як флоридзин, який збільшує щільність кісток, і бор, який зміцнює кістки.

Ще дещо цікаве про яблука. Такі алергічні стани, як астма, часом можуть протікати досить болісно, ​​особливо у дітей. Нещодавно вчені з’ясували, що діти, які регулярно їдять яблука або п’ють яблучний сік, менше страждають від астми, аніж ті, які яблук не вживають.

Хвороба Альцгеймера – це дегенеративне захворювання, яке проявляється в прогресуючій втраті пам’яті. Останні дослідження довели, що речовина кверцетин, що міститься в яблуках, може допомогти захистити мозок від пошкодження вільними радикалами, яке в кінцевому підсумку і призводить до хвороби Альцгеймера.

Збільшення рівня ліпопротеїнів низької щільності («поганий холестерин») може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть навіть загрожувати життю. Речовина пектин, що міститься в яблуках, допомагає знизити рівень поганого холестерину.

Також регулярне вживання яблук може запобігти розвитку багатьох видів раку, таких як рак легенів, грудей, товстої кишки та печінки. Високий рівень вмісту в яблуках таких флавоноїдів, як кверцетин і нарінгин, запобігають і знижують ризик розвитку раку. Інші корисні властивості яблук.

Цукровий діабет – ще одне захворювання високого ступеня ризику, яке може викликати безліч серйозних наслідків і станів, якщо його не контролювати або не проводити регулярне лікування. Вчені виявили, що речовина пектин, що міститься в яблуках, забезпечує організм галактуроновой кислотою, яка знижує потребу організму в інсуліні. Таким чином, вживання яблук допомагає контролювати діабет.

В наш напружений і стресовий час підтримувати свою вагу в нормі стає все важче і важче, а регулярне вживання яблук може допомогти в нелегкій справі боротьби із зайвою вагою. Ось такі цікавинки про користь яблук ви дізналися сьогодні разом з нами! Їжте яблука та не забувайте читати Енциклопедію Корисного!

Top