Ви тут
Головна > Світ > Де краще вивчати англійську мову

Де краще вивчати англійську мову

Сьогодні популярною є думка, що знайти престижну високооплачувану роботу дуже складно. Насправді це глибоко хибне твердження. Сьогодні на ринку праці існує дефіцит справді кваліфікованих працівників. Однак, навіть володіючи спеціальними навичками, немає гарантії, що саме ви підійдете працедавцю, адже сьогодні, чи не найважливішою якістю працівника є володіння англійською мовою.

Куди ж піти вчитись? Сьогодні ми розповімо про курси англійської мови від харківського клубу іноземних мов Business Language.

Немає значення скільки вам років, чи вчили ви колись англійську чи й слова не знаєте – головне бажання. Першим кроком, який необхідно зробити – визначити, який же рівень володіння англійською у вас сьогодні. Для цього потрібно пройти тест на рівень знань англійської мови – це можна зробити безпосередньо на сайті клубу іноземних мов Businnes Language. Звісно, для того щоб записатись на курси англійської, необхідно буде скласти такий же тест і в офісі клубу.

З огляду на ваш рівень знань англійської мови, а також на рівні знань інших бажаючих навчатись, будуть сформовані групи. Як показує практика, вивчення англійської мови є більш ефективним саме в групах – це дає можливість відточити навики спілкування. Окрім того, є можливість відвідувати також й індивідуальні заняття.

Серед курсів англійської, які пропонуються клубом іноземних мов у Харкові є як загальний курс англійської мови, орієнтований на бажаючих навчитись чи вдосконалити розмовну англійську, так і курси бізнес-англійської – ідеальний вибір для тих, хто веде бізнес з іноземними партнерами, або шукає роботу у міжнародній компанії.

Окрім того в Харкові у клубі Business Language можна вивчати англійську для юристів, підготуватись до складання міжнародних екзаменів IELTS, TOEFL, а також удосконалювати свою англійську, спілкуючись у Speaking Club.

Характерною рисою курсів англійської мови від Business Language є орієнтування на результат. Досвід викладачів та поєднання традиційних методів вивчення англійської мови з сучасними методиками та технологіями дозволяє досягти цього результату у найкоротші терміни.

І найголовніше − по звершенню навчання кожен випускник отримує сертифікат про проходження курсів англійської мови від клубу іноземних мов Business Language.

Вивчайте англійську – це не лише запорука вашого благополуччя, але й двері у світ цікавого та дивовижного.

За матеріалами «Business Language»
www.english.kh.ua

Top