Ви тут
Головна > Світ > Дещо про Францію

Дещо про Францію

Побувати в цій загадковій та романтичній країні мріє чи не кожен. Ми виховані на французьких комедіях і фільмах про кохання. Але що ж ми знаємо про Францію?

Основна територія цієї республіки знаходиться у Західній Європі, хоча Франції також належать острови та землі, що знаходяться на території інших держав. Французька Республіка оточена такими країнами: Люксембург, Німеччина, Бельгія, Монако, Італія, Андорра та Іспанія.

Заморські землі Франції межують з Бразилією, Сурінамі та Антильськими островами. Площа Французької Республіки складає біля 560 км кв.

Франція багато в чому була першопрохідцем. Приміром, саме Франція першою прийняла міжнародну систему одиниць. Щодо рівня економічного розвитку, то Франція займає шосте місце в світі і є лідером з ефективності праці.

Військові сили Франції поділяються на чотири департаменти: армія, військово-морський флот, військово-повітряні сили та військова поліція. Загальна кількість військовослужбовців Франції нараховує приблизно 360 000 чоловік.

Вважається, що готичне мистецтво та архітектура бароко зародилися саме у Франції. Не випадково готичне мистецтво на ранньому етапі називалося «французьким мистецтвом». Тому на території країни знаходиться так багато знаменитих на весь світ і престижних готичних шедеврів, представлених в базиліках і соборах.

Comments are closed.

Top