Ви тут
Головна > Стрічка новин > Дієтологи поділилися секретом ідеального сніданку

Дієтологи поділилися секретом ідеального сніданку

Вже звичним став той факт, що фаст-фуд – шкідливе харчування, але нещодавнє дослідження дієтологів, результати якого опубліковані у виданні The Independent, свідчить про те, що піца є значно кращим сніданком, аніж, приміром, пластівці з молоком.

Так, дослідники повідомили, що кількість калорій в одній порції пластівців із молоком ідентична поживності двох шматків піци, але пластівці не є ситним сніданком і містять 1/2 денної норми цукру.

Секрет у тому, що в піці більше білків і менше цукру, тож такий сніданок сприятиме відчуттю ситості. Окрім цього, опісля піци рівень цукру в крові не падатиме швидко, тож менш вірогідно, що ви захочете додатково перекусити перед обідом.

До речі, стало відомо, що зайві кілограми у вигляді жиру під час схуднення не “спалюються”, як прийнято вважати. Згідно зі слів британських вчених, що оприлюднили своє дослідження у виданні Science Alert, десять кілограмів “жиру” під час схуднення перетворюються на 8,4 кг CO2, а інші 1,6 кг – це різні рідини, які втрачав організм.

 

Top