Ви тут
Головна > Світ > Дізнайтеся, як виспатися за 5 годин

Дізнайтеся, як виспатися за 5 годин

sonУ кожного з нас бувають такі дні, коли на те, щоб нормально виспатися, елементарно не вистачає часу. Вважається, що для нормального самопочуття людині потрібно 7-8 годин на сон. Але все-таки є спосіб, як можна виспатися за 5 годин. Для цього потрібно:

  1. Перед сном розслабитися. Ніколи не лягайте спати з «вантажем» своїх проблем. Краще 10-15 хвилин до сну помріяти, подумати про щось хороше або послухати приємну та спокійну музику.
  1. Душ. Це не тільки засіб гігієни. Як відомо, водою можна «змити» з себе проблеми, погані думки, а також розслабитися. Тому перед сном загляньте у ванну кімнату.
  1. Не наїдайтеся на ніч, адже організм буде витрачати свою енергію на перетравлення їжі, а не на те, щоб відпочити. Теж саме з алкоголем. Сили будуть витрачатися на нейтралізацію цього алкоголю.
  1. Щоб виспатися всього за 5 годин, слідкуйте за температурою в кімнаті. Адже в теплі у вас більше можливостей нормально виспатися тоді, як у холодному приміщенні цього не трапиться. Тому, звичайно, не задовго до сну провітрюйте кімнату, але на час сну закривайте вікна. Вкривайтеся теплою ковдрою.
  1. Бажано, якщо ви хочете виспатися за 5 годин, засинати до півночі. Відомий вислів Поля Брегга: «Година сну до півночі дорівнює 2 годинам після».yak-shvydko-vyspatysija
  1. Не знаю, чи відомо вам, що під час сну наш хребет витягується приблизно на 1-2 см. Цей процес можна спростити, якщо виконати невелику розтяжку перед сном.
  1. Все-таки хоча б один раз на тиждень дозволяйте собі поспати довше. Свій «недосип» можна надолужити висипанням.
  1. Ще один чинник, який впливає на наш сон, − це те, чи самі ми спимо. Якщо ви лягаєте спати з домашнім улюбленцем, то, коли він поворухнеться чи захоче змінити положення, організм буде реагувати на його рухи. Ви можете і не прокинутися, але фази сну порушаться. А от коли біля вас інша людина, то взагалі можна очікувати чого завгодно: позбавлення теплої ковдри, удар ліктем в бік чи ще чогось подібного.
  1. Звичайно, для того, щоб висипатися за короткий час, потрібно до цього звикнути. Адаптація триватиме приблизно місяць.

Всі вище перераховані способи допоможуть вам тільки тоді, коли ви маєте настрій, зручне ліжечко та гарні умови для сну.

Top