Ви тут
Головна > Світ > Дізнайтеся, яких вітамінів не вистачає вашому організму

Дізнайтеся, яких вітамінів не вистачає вашому організму

vitaminyЗ приходом холодних пір року в багато кого з’являється гіповітаміноз, тобто нестача якогось вітаміну в організмі. Пояснити це дуже просто, адже саме в цей час ми зменшуємо вживання свіжих овочів та фруктів, які багаті на вітаміни і мікроелементи.

Появу гіповітамінозу легко помітити за змінами у своєму організмі. Потрібно бути просто уважним. Отже, як дізнатися, яких саме вітамінів вам не вистачає?

Якщо ваше волосся стало ламким та тьмяним, це перша ознака того, що вам потрібні вітаміни В9, С та Н, а також корисним буде Кальцій. Нестача вітамінів С, Н (біотину) та групи В спричиняє випадіння волосся. Про недостатню кількість в організмі вітамінів В6, В12, Р та такого елемента, як Селен свідчить поява лупи. Приймаючи вітаміни групи В, не забувайте, що не можна пити каву в цей період, адже вона не сприяє їхньому засвоєнню.

Однією з причин безсоння може стати нестача Кальцію та Калію, а також вітамін групи В. пам’ятайте, що приймати снодійне в час прийому вітамінів не можна, тому що воно не дозволяє їм засвоюватися.

Якщо у вас часто виникають запаморочення, шум у вухах, то це може свідчити про недостатню кількість у організмі вітамінів Е та В3, а також Магнію та Калію. Якщо додатково приймати вітамін С, то дія вище перерахованих корисних речовин підсилиться.148327422

Коли ви все частіше стали відчувати нічні судоми, біль в гомілках та слабкість у м’язах, то причиною цього є нестача вітамінів В1 та В6.

Про нестачу вітамінів К, Р і С свідчать часті кровотечі з носа.

Недостатня кількість вітаміну А та В2 виявляється у почервонінні очей та повільному звиканні до темряви.

Щоб визначити, чи не вистачає вашому організму вітаміну В6, простягніть вперед руки з витягнутими долонями доверху. Далі безіменним пальцем торкніться мізинця. Якщо ви змогли це зробити, то хвилюватися не варто.

Якщо навіть від легкого удару на вашій шкірі з’являються синці, то це свідчить про нестачу вітамінів Р, К та С.

Top