Ви тут
Головна > Світ > Дикі тварини України

Дикі тварини України

Живучи в міських джунглях, багато хто з нас ніколи навіть не бачив як виглядають дикі тварини вживу. Енциклопедія Корисного пропонує вам поближче познайомитись з дикими тваринами України.

Безсумнівно, світ диких тварин України дуже багатий. Він приваблює своєю красою і різноманітністю своїх мешканців. В даний час як дорослі, так і діти часто цікавляться життям диких тварин, їх звичками, поведінкою, способами добування їжі, місцями проживання, а багато кого навіть цікавлять питання одомашнення диких тварин.

Більшість диких тварин України проживають в лісах. Багато з них – це небезпечні тварини, хижаки, об’єкти промислу і розведення. Але всіх їх об’єднує одна мета – виживання, за яку вони постійно борються.


Майже по усій території України зустрічаються такі дикі тварини, як вовки, козулі, лисиці, зайці, куниці та тхори. А ось така доволі небезпечна дика тварина, як дика свиня або кабан, водиться лише у лісах Полісся, а донедавна там можна було натрапити ще й на бурого ведмедя.

Дикі тварини, які живуть в степовій зоні нашої держави пристосовані до виживання на відкритих просторах з достатньо сухим кліматом. На цій території водяться гризуни, тушканчики та кролики. Окрім того, там можна зустріти й інших диких звірів, наприклад кам’яну куницю чи лисицю-корсака, а якщо пощастить, то навіть хохулю.

На жаль, диких тварин в Україні з кожним днем ​​стає все менше, це пов’язано з їх цілеспрямованим знищенням в різних цілях, а також з руйнівними впливами людини на середовище існування диких тварин. Дуже багато видів диких тварин України стали вже рідкісними, вони внесені до Червоні книги України.

Top