Ви тут
Головна > Стрічка новин > Дистанційна робота становить загрозу

Дистанційна робота становить загрозу

Проаналізувавши дані із 15 країн, з яких членами ЄС є 10, вчені з’ясували низку причин, через які респонденти страждають від безсоння.

Так, на тривалість і якість сну впливають не тільки такі фактори, як харчування, режим, стан здоров’я, вживання кави абощо, але й те, працюєте ви в офісі чи вдома.

Результати дослідження вражають: як виявилося, 41% людей, що працюють вдома, знаходяться у стані стресу постійно, натомість лише 25% офісних працівників стверджують те саме.

Крім того, 42% опитаних зізналися, що страждають від безсоння саме через дистанційну роботу, тож вчені зробили висновок, що віддалена робота вдома знижує продуктивність працівників і провокує високий рівень стресу, що спричиняє проблеми із самопочуттям і сном.

Також стало відомо, що класти наніч поруч із собою смартфон – небезпечно. Так, вчені із Каліфорнійського департаменту охорони здоров’я виявили, що смартфон потрібно відкладати від себе принаймні на відстані 80 см, інакше можна отримати суттєві проблеми зі здоров’ям: психічні порушення, втрату уважності, негативний вплив на репродуктивні функції і навіть підвищення ризику онкологічних захворювань.

Згадані ризики пов’язані з низькочастотними радіосигналами, які використовують гаджети для передачі інформації. Втім, говорити про “критичну небезпеку” ще зарано.

Top