Ви тут
Головна > Світ > Найбільш екстремальні види спорту

Найбільш екстремальні види спорту

Думаєте, що стрибки з парашутом або банджа-джампінг − це екстрім? Можливо для когось це і так, але для людей, які займаються видами спорту, про які сьогодні розкаже Енциклопедія Корисного, це не більш аніж звичайна прогулянка. До вашої уваги 5 найбільш екстремальних видів спорту.

1. Вулканобордінг. Забудьте про засніжені вершини і мерщій на діючий вулкан Серро-Негро, що в Нікарагуа. Лише там є можливість прокататися з вітерцем з 2380 футової висоти на спеціальній дерев’яній дошці зі швидкістю до 50 миль/год, на досі діючому вулкані, останнє виверження якого сталося у 1999 році.

2. Трейнсерфінг. Суть цього вид спорту полягає в тому, що екстремали чіпляються за рухомі поїзди в метро. Дуже багато відео з такими кадрами було знято в Африці та Індії. В даний час станції метро розгорнули кампанію проти такого екстремального виду спорту, адже відчайдухи, які намагаються таким чином розважитись, порушують усі можливі й неможливі правила безпеки.

3. Бейсджампінг. Якщо вам набридли звичайні стрибки з парашутом, то чому б не стрибнути з хмарочосу?! Є чотири типи об’єктів, з яких стрибають у цьому виді спорту: будівлі, антени, прольоти (мости) і земля (скелі). Небезпека полягає в тому, що часу для того, щоб розгорнути парашут зовсім небагато, і треба встигнути це зробити на самому початку стрибка, інакше наслідки можуть бути не дуже приємними.

4. Спідрайдінг. Чи замислювалися ви хоч коли-небудь, що буде якщо поєднати парапланеризм і катання на лижах? Насправді це цілком реально! Вам просто потрібно дістати крило (це щось типу парашута) і лижі. Крило буде набирати швидкість, а ви при цьому їхатимете вниз по схилу на високій швидкості. Цей вид спорту дуже швидкий і небезпечний, тому на деяких гірськолижних схилах його вже заборонили. Швидкість ковзання дозволяє їхати настільки швидко, що просто катаючись на лижах ви такого ніколи не відчуєте.

5. Перегони з биками. Якщо ви хочете отримати просто величезну дозу адреналіну, то кращого способу ви просто не знайдете. Стати мішенню для бика – не кожен може зважитись на таке. Щорічно в липні в Памплоні сотні людей стають мішенню для стада биків, так вони заманюють останніх з ферм в міста, де їх використовують для бичачих боїв. Єдина вимога до учасників – вік від 18 років! Тож якщо ви думаєте, що зможете втекти від бика на дистанції 840 метрів разом з сотнями іншими охочими – тоді можете сміливо спробувати цей новітній екстремальний вид спорту!

Top