Ви тут
Головна > Стрічка новин > Фруктовий чай визнали небезпечним

Фруктовий чай визнали небезпечним

Фруктові чаї і ароматизовані води є шкідливими для зубної емалі. До цього висновку дійшли вчені Королівського коледжу Лондона.

У ході дослідження впливу напоїв на стан зубів і зубної емалі було залучено 300 чоловік, що мали важкі форми зубних хвороб. У підсумку виявилося, що вживання цих напоїв може збільшити ризик ерозії зубів.

Результат даного дослідження був опублікований у виданні British Dental Journal. Серед інших напоїв, що можуть бути небезпечними, – із високим вмістом цукру, соки з фруктів і дієтичні напої.

З метою уникнення проблем із зубами вчені закликають уважно ставитися до вживання закусок і напоїв. Приміром, якщо вдень ви вирішили з’їсти яблуко, краще ввечері не вживати нічого кислого.

До речі, також нещодавно виявили, що алкогольні напої руйнують клітини шлунку. Про це заявив гастроентеролог Вінсент Хо, що працює в Університеті Західного Сіднею, пише Science Alert.

Цікаво, що на відновлення тканин шлунку опісля вживання напоїв із 10-відсотковим вмістом спирту потрібно 24 години, а постійне вживання алкоголю спричинює нудоту і діарею.

Top