Ви тут
Головна > Лайфстайл > Характер людини за групою крові

Характер людини за групою крові

human-characterЯк відомо, характер людини можна визначити за гороскопом, за почерком, за тим, як вона ходить, сидить і т.д. Але мало хто знає, що характер можна також визначити і за групою крові. Вона не залежить ні від способу життя, ні від харчування, ані від якої-небудь діяльності.

Відносно нещодавно, у 1971 році, Сасахіко Намі припустив, що група крові має значення для характеру особи. Працю батька продовжив син Тосітака, а також ще деякі учені займаються цим дослідженням: Елізабет Херлі, Кортні Кокс, Шеріл Коул та ін.

Вважається, що «найстаршою» є перша група крові. Вона виникла ще у наших предків – первісних мисливців. Вона й найпоширеніша. Люди з цією групою крові – справжні лідери. Вони комунікабельні, товариські, покладають всі сили для досягнення своєї мети. Володаря першої групи не можна просто так вивести із себе: до нервових ситуацій вони стійкі та вміють швидко відновлювати фізичні сили. Вони – прекрасні друзі! Із недоліків можна виділити такі: ревнощі та метушливість.

grupa_kroviДруга група крові з’явилася пізніше. В результаті чого вдалося подолати деякі інфекційні хвороби через скупчення людей. Ті, хто має цю групу крові, можуть працювати в стресових ситуаціях. Вони витривалі та сумлінно виконують свою роботу, прагнуть гармонії та миру біля людей, що завжди підтримають. За дослідженнями вчених більшість людей хворих на рак мають другу групу крові. Але це не означає те, що кожен, хто має цю групу, захворіє. Недоліки – це впертість та невміння відпочити та розслабитися.

Третє група крові – «пристосування до змін». Володарі цієї групи можуть пристосуватися до будь-яких подій, адже третя група крові – «мікс» першої та другої. Вимагають і від себе, і від оточуючих багато, але делікатні, мирні та чутливі. Головними слабостями можуть бути владність та жага до незалежності.

Четверта група крові з’явилася відносно нещодавно – близько тисячі років тому. Вона «змішаний» тип із вище перерахованих груп крові, тому залежно від ситуацій її власники проявляють різні якості тієї чи іншої групи. Вони тактовні та гарні друзі, але їм іноді буває важко приймати рішення. Часто серед володарів четвертої групи трапляються філософи та мислителі. У них добре розвинена інтуїція, а також нестандартне мислення.

Підготувала Аліна Онищук

Top