Ви тут
Головна > Лайфстайл > Харчування для здорового волосся

Харчування для здорового волосся

volossiaКожна дівчина, жінка бажає мати розкішне волосся. Та й, напевно, жоден чоловік не відмовився б від густої шевелюри замість «трьох випадаючих волосин».  Щоб зробити своє волосся здоровим та красивим, не потрібно ковтати пігулки з аптеки. Достатньо дотримуватися здорового харчування.

По-перше, їсти потрібно 5 разів на день малими порціями регулярно, тому що волосся росте постійно і кровопостачання волосяних цибулин повинне бути безперервним. Правильним харчуванням ви не тільки «збережете» своє волосся, а й можете покращити стан всього організму.

По-друге, вживання поживних речовин – річ індивідуальна для кожної людини. Проте потрібно визначити співвідношення білків, жирів та вуглеводів( 1:2:1 або 25%;50%;25%; відповідно). Багато дієт відзначаються тим, що споживання жирів є обмеженим або взагалі виключеним із раціону. Але жири дуже важливі для росту та краси волосся: за рахунок жирів, що потрапляють в організм, відбувається синтез статевих та стероїдних гормонів, що якраз-таки впливають на ріст волосся.zdorove-volossia

По-третє, потрібно вживати більше продуктів, в яких є речовини та вітаміни, що корисні для нашої шевелюри. Ось список поживних речовин, вітамінів, що потрібні для красивого та здорового волосся:

  1. Вітаміни групи В. Їх містять такі продукти, як яйця, бобові, висівки, морква, крупи, горіхи, цвітна капуста.
  2. Білок. Щоб організм отримував більше білків, потрібно включити в раціон рибу, нежирне м’ясо, печінку.
  3. Вітамін А можна отримати з яєчного жовтка, вершкового масла.
  4. Корисні продукти, що містять бета-каротин, − обліпиха, морква, курага. Для кращого засвоєння ці продукти краще вживати з жирами, наприклад, з соняшниковою олією – джерелом вітаміну Е.
  5.  Треба споживати також продукти, що містять в собі залізо, сірку, магній, молібден, цинк та кремній.

Пам’ятайте, що не можна зловживати цукром. Ніякої користі волоссю він не приносить.

Дотримуючись правильного раціону, збагачуючи свій організм вітамінами та поживними речовинами,  ви зможете мати здорове, красиве волосся.

Підготувала Аліна Онищук

Top