Ви тут
Головна > Світ > Хмільний Львів

Хмільний Львів

lvivЛьвівські батярі свого часу склали не одну пісню про пиво, нині ж ці співанки вже отримали статус «народні». Цех броварів з’явився у місті ще 1425-ого року, його  можна вважати роком народження пива Львова. А от вже перше броварське підприємство відкрилося в місті майже на 300 років пізніше. У 1715 році монахи отримують привілеї від графа Потоцького і займаються пивоварінням.

Нині, окрім броварень, у Львові є й музей пивоваріння – перший в Україні. В ньому можна дізнатися про історію виготовлення хмільного напою, традиції. А також перед вами відкриється світ води, хмелю та солоду. Пивні кухлі, старовинні пляшки, бочки для транспортування бурштинового, книги рецептів виготовлення пива ще ХІХ століття відкриють завісу і познайомлять з багатьма таємницями та особливостями приготування пива.

Та в музеї пивоваріння можна не тільки споглядати експонати, а й дегустувати хмільний напій. Починати є можливість з 10:30 і до 18-ї поки музей не зачиниться. Якщо дегустації вам замало, можна переміститися у «Хмільний дім Роберта Домса», до якого є перехід з пивоварні. Роберт Домс, будучи підприємцем, побачив зиск у пивоварінні, паралельно його робочі видобували нафту на львівських просторах. Існує легенда, що кожного дня, перед тим, як пиво надійде у продаж, Роберту Домсу служниця приносила п’ятилітровий кухоль на пробу. І тільки після того, як власник давав добро, бурштиновий напій куштували львів’яни та гості міста Лева.

Та, звісно, це не єдиний хмільний паб у Львові. Популярністю користується і ресторан-пивоварня, де можна прикластися до «Пивної циці». Вона ще не відмовила жодному чоловіку і завжди готова напоїти. Окрім цього, у «Кумпелі» можна стати спостерігачем народження пива. Також бурштиновим пригостять у «Mons Pius», а до нього подадуть соковиті стейки.

Після усіх дегустацій та ссання «Пивної циці», потрібно мати куди йти відпочивати. У швидкому пошуку вам допоможе сервіс ЛУН.ua. Тут на ваш вибір одно-, дво- і трикімнатні квартири. Все залежить від можливостей і вподобань. Для великої компанії, звісно, найкраще підібрати хоча б двокімнатне житло, але якщо ви маєте у своєму розпорядженні невеликі суми, то можна потіснитися і в однокімнатній квартирі. Вигідно, що, орендуючи у власників квадратні метри, не потрібно платити за кількість людей.

Тож місто Лева готове не просто вас напоїти хмільним пивом, а й вкласти спати у зручне ліжечко.

 

Top