Ви тут
Головна > Світ > Ідеальне весілля, або навіщо зайві клопоти

Ідеальне весілля, або навіщо зайві клопоти

vesillijaНайвизначніша подія в житті закоханих – весілля, день, коли їх долі поєднаються і перед людьми, й перед Богом. Ця дата буде завжди червоною в календарі подружжя. З кожним роком їх зв’язок ставатиме все міцнішим, і річниці змінюватимуться з крихких «паперових» та «скляних» до надійних і довговічних «дерев’яних», «срібних», «золотих». Але все це – потім. А сьогодні – передсвяткове хвилювання, очікування вічного щастя і кохання.

…І клопоти, безліч пунктів у списку приготувань, біганина й нерви. Хочеться, щоб свято запам’яталось не лише молодятам, а й усім гостям. Перш за все, заспокойтесь, складіть чіткий план дій, найдіть помічників та однодумців і розважено починайте приготування.

Офіційна частина

Скоріш за все, ви вже знаєте дату весілля, отже, подбайте про атрибути для РАГСу: келихи, шампанське, квіти, музику (якщо марш Мендельсона вас не влаштовує), рушники й обручки. Для вінчання в церкві також можуть знадобитися певні речі, наприклад, свічки, хустинки, рушники, ікони. Підготуйте необхідні документи, і нехай усе це лежить на окремій полиці до свого часу.

Не забудьте й про традиції. Так, святкування весілля у Луцьку не обходиться без посипання кортежу зерном і солодощами, зустрічі молодих хлібом та медом, що символізує їх багате та щасливе життя.vesillya

Бенкет

Наша гостинність відома на весь світ. Та чи варто готувати стільки страв, адже третина тарілок, як каже статистика, потім іде у смітник. Основний тягар з накривання столів лягає на батьків, та й без допомоги їм не обійтися. Значно простіше і не набагато дорожче влаштувати застілля в ресторані. А майбутні свахи матимуть вдосталь часу й на себе, адже вони також повинні виглядати на рівні. Отже, якщо шукаєш відпочинок у Луцьку, варто замовити бенкетну залу в закладі з хорошою кухнею, узгодити меню і закрити це питання. Повірте, працівники ресторанів значно краще орієнтуються в кількості та асортименті страв для весілля, ще й допоможуть уникнути лишніх витрат.

Розваги

Яке свято без музики, а що вже й казати про весілля. Також прийнято запрошувати ведучого – тамаду. Зазвичай, це хтось веселий та балакучий з близького оточення. Ігри, конкурси, тости, призи, жарти й розіграші – без усього цього свято буде нудним і сірим. Замість того, щоб витрачати час на пошуки кандидатури і складання плану розваг, зверніться до фахівців. Зараз є безліч компаній, які спеціалізуються на проведенні різноманітних святкових заходів. А витрачені кошти вартуватимуть ваших нервів і хвилювань.

Якщо у ваші плани входить щось неординарне, наприклад, спортивні ігри, танці у басейні, чи сауна в 101 кілометрі читайте про це тут.

Top