Ви тут
Головна > Лайфстайл > Ідеї для домашнього бізнесу

Ідеї для домашнього бізнесу

biznes-domaЗаробляти гроші, не виходячи з дому, і при цьому відчувати себе не тільки успішною, але й щасливою людиною…Про таке мріють мільйони! Можливість планувати свій день на власний розсуд, відсутність потреби “від дзвінка до дзвінка” проводити час у запиленому офісі або виробничому цеху примушує багатьох шукати способи налагодження власного дрібного виробництва, надання послуг на дому.

Ідея працювати вдома на себе, а не на “дядька”, зокрема, до вподоби жінкам у декретній відпустці, людям, які з тих чи інших причин не в змозі надовго залишати домівку. Чи не найвагомішою причиною започаткування бізнесу на дому є можливість мати свою справу без особливих капіталовкладень. Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам кілька цікавих ідей для домашнього бізнесу.

Напрочуд вдало користуються своїми навиками і вміннями майстри handmade продукції, адже для створення, приміром, ляльок-мотанок, авторських листівок, виробів з глини, пластики чи кераміки не обов’язково винаймати квадратні метри під виробництво.

Зручний домашній цех можна облаштувати навіть в невеличкій квартирі. У перетворенні хобі на спосіб заробітку головне напрацювати постійні контакти замовників. Візитівки із фото продукції, рекламні листівки, фото виробів у соцмережах і, звичайно ж, відгуки задоволених роботою клієнтів сприятимуть збільшенню замовлень на handmade продукцію. Також можна запропонувати власні вироби під реалізацію сувенірним крамницям.domashnij-biznesjpg

В’язані речі знову у моді, цього не можуть не помітити майстрині в’язати спицями або гачком, бо це ще один спосіб не тільки підзаробити вдома, але й під’єднати до в’язання на замовлення однодумців і напрацювати спільну клієнтську базу.

Ці ж способи заробітку на дому дієві для людей, які вміють шити одяг. Облаштувати одну кімнату у квартирі чи будинку під міні-ательє з пошиву одягу не складе надмірних зусиль. Так, запросивши до спільного бізнесу вмілих знайомих, можна займатись або створенням нових моделей, або ремонтом вбрання.

Ще ідеї для домашнього бізнесу. Робота у теплицях, звісно, якщо дозволяють умови проживання, також може перетворитись із простого порпання у землі у спосіб непоганого заробітку на дому. Приміром, вирощування ранніх овочів, до якого може долучитись уся родина, в змозі поповнити сімейний бюджет.

Фінансово привабливим і не потребуючим великих капіталовкладень є вирощування грибів. До прикладу, популярні шампіньйони можна вирощувати на дачній ділянці або теплиці, а зимові опеньки − на звичайному підвіконні.

Однією із найпопулярніших ідей для домашнього бізнесу є виробництво цінників, табличок, паперових пакетів. Компанії-замовники часто пропонують найманим робітникам займатись такими видами діяльності на дому дистанційно, тобто у іншому місті.

Якщо ж є відповідна освіта і бажання заробляти на дому розумовою працею, то можна пропонувати консультаційні послуги юриста, бухгалтера, фінансового консультанта тощо. Послуги репетитора та перекладача − це також можливість ведення бізнесу, не виходячи з домівки, спілкуючись із клієнтами вдома або навіть через інтернет.

Треба сказати, що можливості світової павутини сприяють розвитку домашнього бізнесу у таких напрямках, як інтернет-магазин або створення і обслуговування сайтів. І, зрештою, якщо людина проживає у курортній місцевості і володіє зайвими квадратними метрами, можна спробувати себе у “зеленому туризмі”, приймаючи відпочивальників вдома, готуючи для них обіди і сніданки та організовуючи цікаве дозвілля, або просто здавати в оренду жилплощу.

Підготувала Олеся Товт

Top