Ви тут
Головна > Лайфстайл > Ідеї для дитячого дня народження

Ідеї для дитячого дня народження

Girl With ConfettiДень народження буває тільки раз на рік. На жаль, як співається в одній із дитячих пісень. А може й на щастя? Звісно, що святкування, приходу гостей із подарунками доводиться очікувати упродовж року, натомість є шанс вирізнити цей день з поміж інших 365.

От хто найбільше полюбляє бути у знаменну дату у центрі уваги, приймати поздоровлення і презенти, перебувати у святковій метушні, так це діти. А батькам, тим часом, доводиться добряче сушити собі мізки, аби влаштувати для свого чада свято, яке дитина із задоволенням буде пригадувати і у дорослому віці. Тож сьогодні на сторінках Енциклопедії Корисного ми пропонуємо цікаві ідеї для святкування дитячого дня народження.

Якщо гаманець дозволяє, то найпростіший і необтяжливий варіант − замовлення бенкету у громадському закладі харчування. Це навіть може бути спеціалізоване дитяче кафе із необхідною атрибутикою і оздобою зали. Анімація на дитячому святі вітається. Зазвичай, дошкільнята й школярі радіють клоунам, казковим героям і залюбки беруть участь у конкурсах і вікторинах, які вони влаштовують, щедро приправляючи свято мильними бульбашками, серпантинами і конфеті.

Але якщо надмірні витрати не входять у плани батьків, яскравий день народження для дитини можна влаштувати і вдома. Почати підготовку слід із укладання списку гостей і необхідного реквізиту для торжества дитинства. До речі, малюк може взяти активну участь у приготуванні − це ж його день і за святковим столом мають бути саме його гості.solodkyi-stil

Тож, після визначення кількості приборів на столі, можна приступати власне до укладання меню. Тут також головна роль належить маленькому імениннику. Кому, як не йому найкраще відомі смаки друзів, ну а про свої улюблені страви у святковому меню він неодмінного нагадає сам.

Краще, якщо на столі будуть легкі закуски, бутерброди, канапе, солодощі, фрукти, легкі десерти, натуральні соки. Торт для іменинника із загадуванням бажання і задуванням свічок − то є кульмінація свята, тому нехай торт зачекає на свій «вихід» у холодильнику. Безсумнівно, торт має бути красивим, відповідати загальному духу дитячої вечірки і неодмінно смачним.

Щодо самої вечірки, то як відомо, діти обожнюють запальні танці, а також вони, на рівні із дорослими, не проти поспівати в караоке, тому хай музичний супровід буде відповідним смакам іменинника і маленьких гостей. До слова, якщо спеціальну дитячу анімацію не замовлено, можна перетворити весь день народження на суцільну мультиплікацію, виготовивши разом з іменинником запрошення для друзів із позначкою про тематичний дрес-код. Важливо не забути про фото- і відеозйомку, аби закарбувати імпровізований маскарад у пам’яті.

Ще одна ідея для дитячого дня народження − вечірка біля басейну, певна річ, якщо на дворі літо, а родина живе у приватному будинку і на обійсті є неглибоке облаштоване штучне водоймище. Цю дитячу вечірку можна назвати «Kiddy Hawaii Party» і також оздобити місце святкування у стилі цього американського штату.

Вечірка вдома у стилі «Дня Народження Принца/Принцеси» також знайде відгук у дитячому серці. Головне, аби підготована програма розваг і оформлення приміщення для свята було тематичним. Ба більше, святковий стіл також можна прикрасити наліпками із мультгероїв, яскравими вкрапленнями і малюнками. Як? Придбавши дитячий одноразовий посуд, таким чином ще й позбавивши себе зайвого прибирання після того, як гості розійдуться.

Програма свята має містити як час для активного руху, так і моменти відносного спокою, тобто, після па на танцполі дітям можна запропонувати вікторини й конкурси на логіку й дотепність. «Брехливий телефон», «Покажи рухами», «Вгадай героя» − граючи у такі ігри, діти відпочинуть, але градус настрою в них не впаде.

Наостанок порада батькам: перед дитячим святом у приміщенні, де воно проходитиме, приберіть крихкі предмети, щоб не обмежувати маленького іменинника та його гостей у вільному пересуванні і свободі рухів. Хай дітлахи відчують себе господарями дня, без будь-яких обмежень. І що з того, що дитячий день народження за шквалом емоцій і активності можна порівняти із торнадо? Адже враження і спогади залишаться у пам’яті дітлахів на довгі роки, а вартість дитячого сміху та щастя не обчислюються у грошових одиницях.

Підготувала Олеся Товт

Top