Ви тут
Головна > Світ > Ідеї для новорічного декору квартири

Ідеї для новорічного декору квартири

Новорічний вінок
Новорічний вінок

Новорічні свята, такі очікувані і бажані, багатьом хочеться провести у приємному колі рідних та близьких. Аби вони пройшли яскраво і незабутньо, під егідою миру і злагоди, а по собі залишили ауру справдження мрій, приготування слід розпочати із атрибутів, які прикрашатимуть оселю.

Окрім іграшок і гірлянд, призначених для головної зеленої красуні, ялинки, існує безліч способів ушляхетнити домівку так, аби з перших кроків до оселі було зрозуміло, що тут живуть люди, які вірять у новорічні дива і різдвяні історії про магію добра. Отже, поговоримо про новорічний декор оселі.

На зовнішній або внутрішній бік дверей можна почепити невеличку ікебану у формі кола, зроблену із гілок ялинки і невеличких тематичних фігурок Діда Мороза і Снігуроньки, зірки і янголяток, бантиків і шишок, звіряток тощо.

У західних країнах у якості оберегу до стелі підвішують композицію з гілок вічнозеленої омели, прикрашену іграшками і стилізованим снігом. За звичаєм пара, яка опинилася під омелою на Різдво, обов’язково має поцілуватись.

Новорічний декор квартири
Новорічний декор квартири

Широке поле для фантазій у новорічно-різдвяному стилі дарують вікна. Підвіконня можна прикрасити невеличкими фігурками із світлодіодами, а різнокольоровими гірляндами, які осяюватимуть сутінки, даруючи тим хто всередині і зовні магічний ореол свята, обвішати усе скло у вікні.

 

На штори й тюлі можна почепити декоровані сніжинки або інші вирізьблені фігурки, які, до слова, не важко зробити з паперу власноруч. На журнальних столиках, поличках гарно виглядатимуть композиції із ялинкових гілок, серпантинів, іграшок, імітації снігу і свічок.

Якщо усі принади, розкладені на поверхнях в квартирі будуть зроблені в одній кольоровій гаммі і у схожому стилі, а найбільша композиція посяде почесне місце у центрі святкового столу, оздоба оселі виглядатиме вишукано і стильно.

Щодо сервірування столу до приходу гостей, то не зайвим буде й новорічне декорування скатертини та столових приборів. Для рідних і близьких, а також усіх, хто завітає на свята, можна підготувати цікаві сюрпризи. До прикладу, запастися фігурками конячок, бо за східним календарем 2014 рік − це рік коня.

Підготувала Олеся Товт

Top