Ви тут
Головна > Світ > Ідеї для святкування Нового року вдома

Ідеї для святкування Нового року вдома

novuj-godЗ наближенням новорічно-різдвяного періоду свят питання як відсвяткувати Новий Рік, з ким, а головне − де відсвяткувати одне із найяскравіших та найулюбленіших свят постає дедалі гостріше. Хтось пристає на запрошення друзів, є люди, які не проти відзначити початок Нового Року у розважальних закладах, але багатьом до душі залишитися вдома і провести новорічну ніч у колі рідних або ж запросити до святкового столу кращих друзів.

Щодо останнього варіанту, то, аби свято запам’яталось надовго, слід належно підготуватись, подбати не тільки про смачні наїдки, але й про розважальну програму, і, звісно ж, створити святкову атмосферу в оселі. Головним атрибутом новорічних свят залишається ялинка. Хоча мода на новорічні прикраси для зеленої красуні змінюється мало не щоріч, у прикрашанні ялинки слід керуватись власним смаком.

Можна почепити на дерево фабричні новорічні іграшки зі скла чи пластику, підібрати їх у певному стилі та кольоровій гаммі, а можна зробити їх власноруч. У такому випадку процес виготовлення прикрас також можна перетворити на маленьке родинне свято. Серед найпоширеніших варіантів handmade прикрас − цукерки, горішки, яблука, загорнуті у яскравий папір та фольгу, ляльки-мотанки, ланцюжки і ліхтарики із кольорового паперу, бантики і аплікації із тканини тощо. novyj-rik

Стіл та полиці, а також стелю можна прикрасити екібанами з гілок ялинки та фігурок казкових героїв. Чим частувати гостей у Новорічну ніч, кожна господиня вирішує на власний розсуд, покладаючись на свої уміння. Звісно ж, рекомендації від астрологів з приводу присутності чи відсутності на столі тієї чи іншої страви, залишаються у топі.

До прикладу, у Рік Кроля за східним календарем не бажано, аби на столі була страва із кролятини. Це ж саме стосується, але вже курки, коли настає Рік Півня. Та все ж, куштування смаколиків і частувань, посиденьок за розмовами може видатись замало, з огляду на те, що новорічну ніч вважають особливою і чарівною. особливо на неї чекають діти, тому не варто позбавляти їх казки.

Як варіант святкування Нового року вдома –  можна запросити у гості Діда Мороза, тобто, замовити його послуги через службу сервісу. Дітям, у свою чергу, сподобаються відвідини чарівної персони, до того ж, очікуючи на прихід цього героя, вони вчитимуть вірші і пісні разом з батьками, цікаво та з користю проводячи час. Цікаво, що навіть у поважному віці люди також радіють приходу Діда Мороза, навіть знаючи, що це замовлення, а не справжній персонаж. Бодай у такий спосіб дорослі на мить, хоч і уявно, але повертаються у дитинство.

Втім, західний аналог казкового персонажа, тобто Санта Клаус, також сподобається дорослим і маленьким гостям. Таким чином, є шанс влаштувати імпровізований святковий дитячий новорічний “ранок”. А який же ранок без ігор та конкурсів? Звісно, їх слід обдумати у переддень свята, аби приготувати потрібний реквізит.

Можна розважити гостей грою “Що в мішку?”. Нехай у великий мішок із яскравої цупкої тканини будуть сховані подарунки, і присутні разом, за описом ведучого, відгадуватимуть, що є в мішку. Ще одна цікава розвага отримала назву “Сьоме небо”. На невеликій висоті натягується мотузка, на якій на різних рівнях підвішуються сувеніри-сюрпризи. Завдання кожного учасника – з розгону підстрибнути якомога вище і зірвати вподобаний пакунок чи предмет. Окрім відвідин казкових персонажів, ігор та вікторин не зайвим буде запастись аудіоапаратурою для караоке, аби поспівати із гостями новорічних пісень.

На період, коли діти вкладуться спати, можна приготувати настільні ігри, лото або твістер. Виявляється, ці дитячі спокійні забави дорослі просто обожнюють. І насамкінець: будь-яке свято коли-небудь завершується, то ж за результатами вікторин та конкурсів, проведених під час святкування Нового Року, можна визначити як переможця вечора, так і менш успішного учасника ігор. Нехай саме вони за умовами конкурсу митимуть і складатимуть посуд: )

Підготувала Олеся Товт

Top