Ви тут
Головна > Лайфстайл > Ідеї заробітку для школярів

Ідеї заробітку для школярів

robota-dlya-shkoliarivБілл Гейтс, Марк Цукерберг, Стів Джобс… Мільярдні статки цих успішних людей, а також інших, чиї імена «Forbes» щоріч вписує у рейтинг найбагатших, розпочинались із перших дрібних монет і невеликих сум грошей, зароблених власною працею у юні роки.

Засновнику «Microsoft»,  який вже у 8 класі не на жарт захопився комп’ютерними технологіями, перші гроші заплатили за розробку програми шкільних дзвінків. Стіву Джобсу платили три долари на годину за театралізовані костюмовані розваги дітей, а підприємець зі світу моди Амансіо Ортега заробив перші гроші, працюючи посильним у кравця.

Зараз їхні статки − це суми із багатьма нулями, що обчислюються у мільярдах. Звісно, не кожна монета, зароблена школярем − це передвісник мільярдних статків, але фінансова незалежність і прагнення мати свої гроші стає непоганим стимулом для підлітків, які у вільний від навчання час хочуть працювати. Сьогодні ми розповімо вам кілька ідеї заробітку для школярів.

Серед способів заробляння грошей у шкільному віці найпопулярнішим, особливо для дівчаток, є babysitter.  Робота няньки, доглядальниці за дітьми вимагає відповідальності та певних навиків, але головне − це контакт з малюками і взаємна симпатія. Буває, що доглядати потрібно не за дітьми, а за домашніми тваринами: вигулювати їх, водити до ветеринара, проводити з ними час, поки господарі у від’їзді або зайняті справами. Цю роботу також радо довіряють школярам.

Підліткам, у  свою чергу,  легко поєднати у своєму графіку кількох клієнтів, вигулюючи одночасно домашніх улюбленців кількох господарів. Різного типу послуги для літніх людей, такі як ходіння по закупи до магазину, допомога у прибиранні, також можуть стати своєрідною роботою  для школярів.

Обкопування квіткових клумб, стрижка газонів, прибирання снігу з території − ось іще кілька  видів діяльності, які будуть під силу дітям шкільного віку і за які дорослі їм платитимуть. Окрім цього, не слід забувати про раніше популярні збір макулатури та металолому. У пунктах прийому їх приймають на вагу, то ж чим більше школяр назбирає такого непотребу, тим більше зможе й заробити.

Останнім часом набирає популярності  така робота для школярів як розповсюдження рекламних листівок, то ж у вільний від уроків час школяр може заробити, роздаючи їх на вулиці або розносячи по домівках. Іноді дорослі можуть платити гроші дітям шкільного віку і за розклеювання оголошень.

У великих містах школярам за гроші можуть запропонувати взятись за перші кроки у кар’єрі промоутера. Приміром, вдягнути рекламний костюм або відповідно розмалювати обличчя і прогулюватись у такому вигляді вулицями. Але найбільше можливостей для заробітку у підлітків з’являється влітку, коли розпочинається сезон відпочинку в дорослих, а в дітей вивільняється час на заняття із користю для власного гаманця.

Одним із варіантів певної фінансової незалежності в шкільному віці є збір лікарських рослин для аптек, а школярам старшого віку (15-16 років) буде до снаги  веселий підробіток вожатими та аніматорами у таборах відпочинку. Словом, аби тільки не лінуватись, а спосіб отримувати фінансову винагороду школяр, який бажає працювати, завжди знайде.

Підготувала Олеся Товт

Top