Ви тут
Головна > Техно > Інтернет тепер навіть у автомобілі

Інтернет тепер навіть у автомобілі

Американський гігант ринку цифрових технологій Microsoft підписав угоду з найбільшим японським виробником автомобілів Toyota. Договір передбачає обладння нових моделей японського бренду технологією, що даватиме можливість отримати доступ до всесвітньої мережі напряму з автомобіля.

Основна мета спільного проекту двох корпорацій – впровадження в автомобілі Toyota технологій GPS і послуг мультимедіа. Корпорації інвестують $ 12 млн у Toyota Media Services – дочірнє підприємство японської компанії, яке спеціалізується на розробці цифрових рішень для автомобілів, що випускаються під маркою Toyota.

Впершу новинку отримають гібридні моделі Toyota, які появлять на світ у 2012 роц. Корпорація має плани вже до 2015 року завоювати за допомогою цього рішення значну частину ринку по всьому світу.

За умовами договору Toyota буде використовувати в своїх автомобілях операційну систему Windows Azure. «Співпраця Microsoft і Toyota – важливий крок в розвитку мобільного та енергетичного менеджменту для користувачів усього світу», – коментує угоду президент Toyota Акіо Тойода.

Top