Ви тут
Головна > Світ > Корисна література для редакторів і журналістів №2

Корисна література для редакторів і журналістів №2

Енциклопедія Корисного продовжує ознайомлювати своїх читачів із корисною добіркою фахової літератури для редакторів та журналістів. Минулого разу ви мали змогу завантажити чотири книги, які, сподіваємося, вже поповнили вашу віртуальну “поличку”:)

Отож, продовжуємо вчитися, вчитися та ще раз вчитися!

“Техніка оформлення газети” В. Іванов скачать – Хоча ця книга видана ще у 2000 році, але й зараз стане в нагоді журналістам, редакторам, верстальникам та дизайнерам. Ви дізнаєтеся чимало цікавого про: принципи оформлення газети, основні складові елементи газети, формати газет, композицію, про шрифти у газеті, оформлення заголовків, а також про те, що таке “підвал”, “горище”, “вікно” у газетних виданнях. Книга дуже практична, без зайвої води. 222 сторінки, формат djvu, 1,74 Мб, файл без паролів та вірусів. Шлях скачування: “скачать медленно, мне не нужен пробный доступ”.

“Издательское дело”, Джон Пикок скачать – Книга, яка обов’язково повинна бути в кожного потенційного видавця чи видавця-практика. Короткий зміст видання: різновиди форматів у видавничій справі, підготовка тексту, редагування, оформлення книги, елементи видання, підготовка ілюстрацій, підготовка обкладинок, верстка, види та особливості паперу, поліграфічні поняття та багато-багато чого іншого. Такий собі ‘must have’. 400 сторінок, формат djvu, 4,48 Мб, файл без паролів та вірусів. Шлях скачування: “скачать медленно, мне не нужен пробный доступ”.

“Загальне редагування. нормативні основи” З. В. Партико скачать – Цей підручник достатньо складний за поданням інформації, але вже встиг стати класикою для редакторів та видавців. З нього ви дізнаєтеся про: історію, теорію та методологію редагування, різноманітні норми редагування, види помилок, види композиції, коректуру та чимало інших цікавостей. Буде до вподоби початковим науковцям – теоретикам редагування. 416 сторінок, формат djvu, 8,75 Мб, файл без паролів та вірусів. Шлях скачування: “скачать медленно, мне не нужен пробный доступ”.

Top