Ви тут
Головна > Світ > Корисна література для редакторів та журналістів

Корисна література для редакторів та журналістів

Українські видавництва та університети не поспішають видавати якісну навчальну літературу для редакторів та журналістів. Як результат – фахових підручників та посібників обмаль, вони часто недоступні для українського студента через високу вартість, або через обмежений наклад.

Звичайно, на допомогу приходить Інтернет – бездонний колодязь інформації. Енциклопедія Корисного вирішила зробити добірку якісних книг, які стануть у нагоді як студентам журналістам, так і працівникам ЗМІ.

“Энциклопедия по печатным средствам информации. Технологии и способы производства” Гельмут Кіппхан скачать – дуже якісна інформативна книга (переклад з німецької) 2003 року видання, що згодиться як видавцям та редакторам, так і поліграфістам, верстальникам, більд-редакторам. Енциклопедія прекрасно структурована та ілюстрована. Читайте, не пошкодуєте! 🙂 1247 сторінок, формат djvu, 28,68 Мб; файл без паролів та вірусів.

“Історія української преси” Аркадій Животко скачать – україномовна книга, навчальний посібник. Містить усе, що потрібно знати з історії журналістики: про зародження преси, відомості про всі часописи та газети, що виходили в різні періоди української історії аж до 30-х рр. 20 сторіччя. Згодиться для підготовки в межах дисциплін “українська журналістика”, “історія журналістики”, “історія періодики” тощо. 343 сторінки, формат djvu, 5,18 Мб, файл без паролів та вірусів.


“Видавнича справа: законодавчі засади, нормативне регулювання” Дяченко Ю. П. скачать – надзвичайно корисний посібник для студентів спеціальності “видавнича справа та редагування”.  Висвітлюються основні засади законодавства України про видавничу справу та принципи законодавчого забезпечення видавничої діяльності. Посібник припаде до душі не лише студентам, але й видавцям-практикам! 160 сторінок, формат pdf, 3,66 Мб, файл без паролів та вірусів.


“История письма: эволюция письменности от Древнего Египта до наших дней” скачать – перекладна книга з німецької. Енциклопедія Корисного радить цю книгу для всіх, хто цікавиться історією писемності: журналістам, видавцям, редакторам, історикам та дослідникам. Книга ілюстрована дохідливими малюнками та схемами. Розкриті теми дешифрування египетської, давньоперсидської, месопотамської, крито-мікенської писемності та ін. 400 сторінок, формат djvu, 6,59 Мб, файл без паролів та вірусів.

Слідкуйте за оновленнями Енциклопедії Корисного! На черзі нова цікава добірка літератури для редакторів, видавців та інших працівників ЗМІ.

Top