Ви тут
Головна > Світ > Корисні властивості вишень

Корисні властивості вишень

vishnyaБагато хто думає, що вишня − це просто смачний фрукт і нічого більше. Однак направді вишня має низку корисних властивостей для нашого організму. Вишня дуже корисна для здоров’я і ось список її корисних властивостей:

Вишня дуже корисна для людей, які страждають від артриту. Фахівці рекомендують пити кислий вишневий сік, змішаний з водою, принаймні 3 рази в день, так як вважається, що вишня має протизапальну дію.

Згідно дослідженням  Університету штату Мічиган, в результаті дієти з високим вмістом вишні, зменшується ризик серцевих захворювань, крім того знижується рівень холестерину, зменшується маса тіла і кількість запальних процесів.

Було виявлено, що антоціан − антиоксидант, що надає вишні червоного кольору − дуже корисний для мозку, він поліпшує пам’ять.

У вишні міститься поживна речовина, відома як мелатонін, яка регулює фази сну в організмі людини, допомагаючи поліпшити сон.

Крім вищезгаданого антиоксиданту антоціану, у вишні міститься ціанідин − ще один антиоксидант. Багато дослідників вважають, що ця речовина має здатність протистояти раку. Крім того, ціанідин нейтралізує вільні радикали, які руйнують клітини організму.

Плоди вишні застосовували при різних захворюваннях нирок і сечового міхура, при подагрі. Вишня містить вуглеводи, що легко засвоюються, в основному це глюкоза і фруктоза.
Top