Ви тут
Головна > Лайфстайл > Користь козячого молока

Користь козячого молока

koziache-molokoКозяче молоко − корисний продукт, який складається з вітамінів, мінералів, численних поживних речовин. Думки з приводу корисності вживання козячого молока розділяються: одні вважають, що це молоко необхідно пити навіть немовлятам, інші ж наголошують на його високій  жирності та мінералізації.

Козяче молоко як засіб від алергії

Безумовно, козяче молоко досить жирне, але це можна розглядати як і позитивний фактор, бо жир перебуває в легкозасвоюваній формі. До того ж, козяче молоко має таку властивість як низька алергенність.  При алергії на коров’яче молоко, козяче – справжня знахідка і повноцінна заміна.

Більше того, регулярне споживання козячого молока впродовж щонайменше місяця ще й лікує алергію. Бактерицидні якості − ще одна з корисних властивостей козячого молока. Це молоко покращує обмін речовин, а отже і продовжує молодість. Але у виборі будь-якої домашньої продукції, тим паче – молока, необхідно знати раціон домашньої улюблениці. Краще обирати молоко сільської кози тому, що на відміну від городянки, вона харчується не обабіч автодоріг, а на пасовищах.

Козяче молоко є фаворитом народної медицини: лікує від анемії, безсоння та мігрені

Козяче молоко також багате на лікарські властивості. Воно є фаворитом народної медицини: лікує від анемії, безсоння та мігрені. Відмінно відновлює сили після довготривалих хвороб, навантажень, стресів тощо. Козяче молоко сприяє зміцненню кісток.moloko

Що потрібно враховувати при споживанні козячого молока?

Проте необхідно зазначити, що козяче молоко є звичайним продуктом. А не панацеєю від усіх хвороб і має певні нюанси, які необхідно враховувати при його споживанні. Козяче молоко не рекомендовано давати грудним діткам через його високу мінералізацію, яка є складає велике навантаження на дитячу сечовивідну систему. Через високу жирність воно є небажаним для вигодовування маляти до року, а от після святкування першого дня народження дитині можна сміливо налити склянку козячого молока.

Але є одне але – це запах козячого молока. Багато хто стверджує, що справа в антисанітарних умовах доїння чи зберігання молока. Так, це впливає на запах молока, але треба враховувати й те, що це не коров’яче молоко та не молоко з супермаркету, воно має інший запах і це нормально, треба просто звикнути.

Отже, користь і шкода козячого молока рівносильні, включення його до раціону справа індивідуальна. В місті знайти якісне козяче молоко дуже важко. Будемо сподіватись, що в майбутньому це молоко стане лідером продаж та споживання. Смачного вам та будьте здорові!

Top