Ви тут
Головна > Техно > Космічні подорожі – реальність?

Космічні подорожі – реальність?

Компанія Virgin Galactic, що належить британському підприємцю Річарду Бренсону, вже в другій половині 2013 року почне здійснювати періодичні суборбітальні і орбітальні космічні подорожі для космічних туристів.

Як повідомляє ділова газета «Ведомости», на цей рік заплановані перші випробувальні польоти літального апарату Space-ShipTwo, які пройдуть в безповітряному просторі. За запевненням старшого льотчика-випробувача компанії Девіда МакКея, наземні випробування і польоти в атмосфері пройшли задовільно.

На сьогоднішній день корабель Space-ShipTwo здійснив вже більше 30 польотів в атмосфері, що дозволяє судити про його надійність при туристичних польотах. Втім, як стверджують представники Virgin Galactic, у разі виникнення непередбачених обставин під час майбутніх випробувань, використання літального апарату для космічних подорожей туристів може бути відкладено на невизначений термін.

«Пройдуть позаатмосферні випробування роботи встановленого на Space-ShipTwo реактивного двигуна», – пояснив МакКей.

Варто зазначити, що, незважаючи на досить високу вартість – 200 000 доларів з особи – туристи виявляють величезний інтерес до космічних подорожей. Зокрема, вже продано 200 і заброньовано 300 квитків. При цьому за один рейс на борту космічного корабля можуть перебувати два пілоти і лише шість пасажирів.

Top