Ви тут
Головна > Світ > Кріммльский водоспад – найвищий водоспад у Європі

Кріммльский водоспад – найвищий водоспад у Європі

В Австрії, недалеко від селища Кріммль, розташований мальовничий Кріммльский водоспад. Це найвищий водоспад у Європі і п’ятий за висотою в світі – з висоти в 380 метрів вода спадає вниз трьома каскадами. Розташований водоспад на півдні ущелини Герлос, на території Національного парку високий Тауерн. Води водоспаду впадають в Дунай.

Саме ж село Кріммль знаходиться на висоті близько 1060 метрів над рівнем моря. Звідти можна дістатися до початку нижнього рівня водоспаду за 30 хвилин пішки або за 5 хвилин на автобусі, що курсує між селом і водоспадом.


Більшість екскурсій обмежуються оглядом лише нижнього ярусу водоспаду, але можна піднятися і вище – до самого верху. Туди веде зручна, але досить крута і важка дорога, так що потрібно подбати про зручне взуття і закритий одяг, оскільки біля водоспаду досить прохолодно. Вся дорога від початку підйому до спуску вниз займе не менше 4 – 5 годин.

Зате мандрівники будуть винагороджені приголомшливими краєвидами, які відкриваються з дороги і незабутніми враженнями від водоспаду і від самого підйому. Щорічно сюди приїжджає близько 300 тисяч туристів – це одна з найбільш часто відвідуваних визначних пам’яток в Австрії.

Біля початку дороги до верху водоспаду розташовано кілька будиночків в типовому альпійському стилі, в яких продаються місцеві сувеніри та закуски і напої. Також тут можна дізнатися цікаві факти про водоспад, купити фільми та листівки з його зображенням. Кріммльскій водоспад відкритий для відвідування з квітня по жовтень.

Top