Ви тут
Головна > Світ > Куди поїхати в Карпати з палатками

Куди поїхати в Карпати з палатками

palatkaВ Карпатах велика кількість мальовничих місць: гори, рослинність, а ця карпатська культура! Багато хто надає перевагу так званому «дукарському» відпочинку. Сам по собі. Ніхто не тривожить. Можна робити що завгодно. Але також потрібно знати місця, куди можна вирушити отак з палаткою.

По-перше, варто сказати, що, коли ви захотіли відпочивати з палаткою, краще придбати міцні двошарові палатки (з нижнім та верхнім тентом). У холодні вітряні карпатські ночі вони будуть зберігати тепло та вбережуть одяг та взуття від надмірної вологи.

Хустський район

Найпершим місцем, яке варто відвідати з палатками, буде місто Хуст. Йому не менше 900 років. Хустський район об’єднує в собі велику кількість історичних пам’яток, однією з яких є відома Замкова гора з руїнами замку. Також у цьому районі можна побачити Долину нарцисів, оленярську ферму, що знаходить неподалік від села Іза – центр лозоплетіння, село Шаян, що славиться великими запасами мінеральних вод, унікальні церкви Марамуреша (села Данилове, Сокирниця, Крайникове, Александрівка). Можна від Хусту дібратися до Колочави, потім піднятися на масив Мунчела або Квасний Верх. Вас очікує мальовничий вигляд. Подорожуючи з палаткою, ви можете здійснювати справжні походи, кожного разу змінюючи свій маршрут.

Селище Ясиня

Також можна відправитися у селище Ясиня. Від нього зручно збиратися на хребет Свидовець, місцевість альпійських лугів та озер. На вершинах гірського масиву можна побачити, як випасають корів та овець. Деяким щастить подоїти корову та спробувати екологічно чистого молока. Далі можна піднятися на гору Татарурка – сюди можна дійти стежкою довжиною 2 км, що веде від роздоріжжя біля озера.karpaty

Пилипець і Шипіт

На річці Пилипець, неподалік від однойменного села, знаходиться містечко – водоспад Шипіт. Якщо ви бажаєте відчути себе справжньою дитиною природи, то для вас це найбільш відповідне місце. Своїми краєвидами нагадує дикий американський Захід. Тут знаходиться велика кількість палаток та таборів, де відпочиває молодь. Тут ви можете прожити все літо, періодично поповнюючи запаси в ближньому селі.

Озеро Синевир

Неподалік від вище згаданого водоспаду знаходиться селище Міжгір’я. Велику частину його займають гори, найвища точка – гора Стримба (1719 м) . Звідси легко можна дібратися до славнозвісного озера Синевир. Курорт славиться своїми цілющими водами, яких тут знаходиться більше 45 видів. Тут також є чудові місця для відпочинку з палаткою.

Масив Чорногора

Можна відправитися у похід з палатками на Чорногору, найвищий масив у Карпатах у межах Закарпатської та Івано-Франківської області. Там ви можете відвідати центр туристичних зупинок – озеро Несамовите. У гарну погоду тут може бути розташовано до 100 палаток. З водою тут проблем не виникне: джерело зі смачною водою знаходиться близько через 100 м від озера. Але є проблем з «дровами», адже на прилеглих до озера територіях їх немає, тому краще використовувати газові пальники.

Гарного відпочинку!

Підготувала Аліна Онищук

УВАГА! Використання матеріалів з сайту без згоди редактора і активного посилання на статтю карається законом.

Top